Cuma , Ağustos 19 2022
Anasayfa / Anasayfa / Bin 500 Gıda Kolisi Dağıtılacak

Bin 500 Gıda Kolisi Dağıtılacak

Türk Kızılay Fethiye Şubesi, her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerine umut olmaya devam edecek. Bu süreçte yardımseverlerin bağışladığı gıda kolileri, market alışveriş şifreleri, nakdi yardımların yerlerine ulaştırılacağı belirtildi.

Türk Kızılay Fethiye Şubesi Başkanı Burhanettin Tuna, bu yıl Ramazan ayında bin 500 gıda kolisi, 85 aileye A101 alışveriş şifresi, 241 aileye nakdi yardım ve Fethiye’de yaşayan yaklaşık 60 yetim çocuğu giydirmeyi planladıklarını kaydetti. Şube Başkanı Tuna, bağışçıların yapmış ve yapacak olduğu yardımları; ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak için çalışmalarına başladıklarını bildirdi.

Türk Kızılay Fethiye Şubesi Başkanı Burhanettin Tuna ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Öncelikle Ramazan ayının İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ederim. İçinde bulunduğumuz bu Covid-19 virüsü salgının bir an önce kurtulmayı diliyoruz. Kızılay olarak bu Ramazan ayında da bağışçılarımızın yapmış olduğu ve yapacak olduğu yardımları ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak için çalışmalarımıza başladık. Bu süreç içerisinde bin 500 gıda kolisi, 85 aileye A101 alışveriş şifresi, 241 aileye nakdi yardım ve Fethiye’mizde yaşayan yaklaşık 60 yetim çocuğumuzu giydirmeye planlıyoruz” ifadelerini kullandılar.

 

About egegazetesi

Check Also

Göcek Meydanı’nda Müzikli Akşamlar

Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı’nda sanatçılar Aysun Karasaçlı, Adem Kazan, Ali Tunç ve Mustafa Selçukoğlu …