Pazar , Mayıs 9 2021
Anasayfa / Anasayfa / Basketbolculara Moral Kahvaltısı

Basketbolculara Moral Kahvaltısı

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği yönetim kurulu tarafından Lokman Hekim Fethiye Belediye Basketbol takımı  oyuncularına, hafta sonu oynanacak olan Galatasaray Basketbol maçı öncesinde moral kahvaltısı düzenlendi.

Lokman Hekim Fethiye Belediye Basketbol takımının hafta sonu kendi sahasında ağırlayacağı Galatasaray maçı öncesinde, lacivert beyazlı dev adamlara Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği tarafından moral kahvaltısı düzenlendi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı etkinliğine Galatasaray Taraftarlar Derneği yöneticileri, Lokman Hekim Fethiye Belediye Basketbol takımı oyuncuları ve teknik heyeti tam kadro katıldı.

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Emrecan Arıkan, “Şuanda bir başarı öyküsünün devamındayız. Takım olarak son iki üç senede çok güzel başarılara imza attık.Lokman Hekim Fethiye Belediye Basketbol takımı olarak istediğimiz ve hak ettiğimiz ligdeyiz. Bu yıl lige son zamanlarda girmemizden dolayı takımımızı tam kuramadık. Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği olarak bizim önceliğimiz yaşadığımız şehrin takımı Fethiyespordur. Bu sebeple önceliğimizin Fethiyespor olduğunu göstermek için bu etkinliği düzenledik. Cumartesi günü Galatasaray Basketbol takımı ile birlikte çok güzel ve anlamlı bir maçımız var. Bu yılın en güzel yeri Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Anadolu Efes ve Karşıyaka gibi basketbol liginin köklü takımlarını ilçemizde ağırlayacak ve Fethiye’nin tanıtımına vesile olunacak. Çünkü Fethiye bunu hak ediyor. Pandemi nedeni ile biz ne yazık ki tribünlerde yer alamayacağız. Ama şunu belirteyim gönlümüz Fethiyespordan  yana ve bu müsabakada başarılar diliyoruz” dedi.

Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği  yönetiminin göstermiş olduğu etkinlikten oldukça memnun kaldıklarını ifade eden Lokman Hekim Fethiye Belediye Basketbol Takımı Kulüp Başkanı İzzet  Durak ise, Galatasaray maçı öncesi bu etkinliğin çok faydalı olduğunu söyledi.

Hafta sonu Cumartesi günü Galatasaray ile zorlu bir müsabakaya çıkacaklarını dile getiren Durak, “Ligde dört tane güzide takımız var. Bunlardan birisi de Galatasaray kulübüdür.Tüm Fethiye halkının bildiği gibi biz bu lige son anda girdik. Transfer çalışmalarımızda hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Bu hafta yeni transferlerimizde takımımıza dahil olacaklar. Artık ligde daha güzel sonuçlar elde edecek ve bu ligde kalıcı olduğumuzu göstereceğiz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

MUĞLA İLİ BORSA VE ODALARDAN ORTAK AÇIKLAMA

Muğla Ticaret Borsası (MTB), Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası …