Pazartesi , Aralık 5 2022

Başkan Otgöz’e Destek Ziyareti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman ÖZ, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret etti.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, 26. Dönem AK Parti Aydın Milletvekili  Abdurrahman ÖZ, Seydikemer Belediye  Başkanlığında, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve yönetimi, AK Partili Belediye Meclis üyeleri ile bir araya geldi. Seçim sürecinde yapmış oldukları gayretli çalışma için teşekkür etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında gerçekleşen Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın birim toplantısında alınan karar gereği Türkiye’deki tüm AK Partili belediyelere destek ve hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirten Başkan Yardımcısı ÖZ, Genel Merkez Yerel Yönetimler biriminin her Başkan Yardımcısının kendi bölgesinde çalışma yapacağını dile getirdi. Kendi tecrübelerini de aktararak, “Belediyemizin yapacağı güzel ve hayırlı olan tüm çalışmalarda Genel Merkez olarak yanlarında bulunacak ve destekçisi olacağız” dedi.

Belediye Başkanı Otgöz, ilçenin hizmetleri ve çalışmalarıyla alakalı bilgiler vererek, Bölge Başkanı Öz’e ziyareti için teşekkür etti.

Daha sonra Seydikemer Kaymakamlık hizmet binası ve Belediye Başkanlığı Binalarının inşaat alanında incelemelerde bulunup devam eden inşaat hakkında bilgiler aldı. İnşaatın 2- 3 ay gibi bir sürede tamamlanacağı öğrenildi.

About egegazetesi

Check Also

Bulk Fit: Lanie Delphin Works a Private, Inexpensive Dating Service in West Massachusetts

The small variation: Lanie Delphin is actually a down-to-earth matchmaker with 15 years of expertise assisting …