Cuma , Haziran 21 2024

Başkan Otgöz ve Ekibi Hızlı Başladı

31 Mart yerel seçimlerinden zaferle çıkan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve ekibi teşekkür ziyaretleriyle yeni görevlerine hızlı bir başlangıç yaptı. 

31 Mart yerel seçimlerinden zaferle çıkan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve ekibi teşekkür ziyaretlerinde. Mahallelerde sürdürülen teşekkür ziyaretlerinde Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak’a, Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Yiğit, Bayram Önder Akdenizli, Mustafa Tanır, Ramazan Akbal ve Demirler Mahalle Muhtarı Murat Demir ve birim müdürleri eşlik etti.  Ziyaretlerde konuşan başkan yardımcısı Ramazan Kaynak vatandaşlara belediye başkanı Yakup Otgöz’ün selam ve sevgi mesajlarını iletti. Seydikemer belediye başkanı Yakup Otgöz’ün  “Tüm Mahalle muhtarlarımız ve halkımızı ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretler hem teşekkür ziyareti, hem de mahallelerimizin talep ve ihtiyaçlarını dinlemek için yapılan ihtiyaçları ilk ağızdan almak için yapılan ziyaretlerdir. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler ile birlikte önümüzdeki 5 yıl içinde yapılacak olan kısa, orta ve uzun vadeli planlamaları vatandaşlarımızın istekleri ve düşünceleri doğrultusunda planlayacağız. Gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı tüm mahalle muhtarlarımıza ve halkımıza teşekkür ediyorum.  Hep birlikte Seydikemer’e daha iyi hizmetlerin etkin ve verimli şekilde yapılmasını sağlamak için, çok daha iyi bir Seydikemer için çalışıyoruz. Seydikemer’in tüm mahallelerinde gerçekleştireceğimiz bu ziyaretler kapsamında, Seydikemer’in önümüzdeki 5 yılını hep beraber planlayacağız” sözlerini anlatan belediye başkan yardımcısı Ramazan Kaynak durmadan yola devam edeceklerini söyledi.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …