Pazartesi , Mayıs 20 2024

Başkan Akdenizli’den Anlamlı Ziyaret

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, yeni yıl dolayısıyla görev başındaki emniyet, jandarma ve sağlık ekiplerini ziyaret etti.

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Gökcen, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü, MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç ile ilk olarak Seydikemer Devlet Hastanesine ziyarette bulundu. Hastanede tedavi gören hastaları ziyaret eden Başkan Akdenizli, vatandaşlara acil şifalar dileyip, yeni yıllarını kutladı. Hastanede görevli sağlık personelini de unutmayan Başkan Akdenizli, görevli doktor, hemşire ve sağlık personelinin yeni yılını tebrik edip, çiçek takdiminde bulundu.

2023’ün son saatlerini de sahada ziyaretlerde bulunarak geçiren Başkan Akdenizli, daha sonra Emniyet, Jandarma ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret edip görevi başındaki personelin yeni yılını kutladı.

Herkesin yeni yılını kutlayan Başkan Akdenizli; “2023 yılında büyük bir deprem yaşadık. İnşallah 2024 yılı bu tür afetlerin yaşanmadığı, sağlıklı, huzur dolu bir yıl olur. Yeni yıla gireceğimiz saatlerde emniyet, jandarma, itfaiye, sağlık ekipleri ve Belediyemiz Zabıta ekipleri görevlerini büyük bir özveriyle yerine getiriyorlar. Allah onlardan razı olsun. Bu vesileyle aziz milletimizin ve hemşehrilerimin yeni yılını kutluyor; bütün dünyaya sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN AKDENİZLİ, YENİ YILI KUTLADI

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, 2024 yılının tüm insanlığa ve ülkemize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni etti.

Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşadığımızı belirten Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, yayımladığı yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2023 yılında yaşadığımız 6 Şubat Depremi, millet olarak zorlu bir sürece girmemize neden oldu. Ancak her zorluğun üstesinden gelen necip milletimiz, bu süreçte de birlik, beraberlik örneği sergiledi. Devlet millet el ele vererek, zor günlerin üstesinden çok şükür geldik. Tüm dünyaya örnek olan kenetlenme ruhumuzla bundan sonra da her zorluğun üstesinden geleceğiz.

2023 yılında Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılını coşku ve gururla kutladık. Tüm ülkemizde olduğu gibi Seydikemer’imizde de Cumhuriyetimizin şanına yakışan etkinlikler düzenledik. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzu emin adımlarla devam ettireceğimizi tüm dünyaya ilan ettik. 2023 yılında milli sporcularımızın başarılarıyla göğsümüz kabardı. Voleyboldan okçuluğa, futboldan yüzmeye, atletizmden sörfe ve buz patenine kadar birçok dalda büyük başarılara imza attık. İnşallah, bu başarılar katlanarak artacak. 2023 yılında Türkiye Yüzyılı vizyonuyla Seydikemer’imize yapılan yatırımları hemşehrilerimizle buluşturduk.

Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı bir ortam oluşturmaktadır.  Seydikemer Belediyesi, halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam etmiş, yatırımlar için proje çalışmalarına hız vermiştir. Yeni yılda da yeni projeleri kazandırmanın gayreti içerisinde olup, azimle çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2024 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …