Pazartesi , Mayıs 20 2024

Başkan Akdenizli: “Tüm Birimlerimiz Özveriyle Çalışıyor”

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde parke çalışmalarına devam ediyor.  Seydikemer’de yaşayan vatandaşların daha rahat ulaşım sağlamaları için çalışmalarını son hızıyla devam ettiren Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kilit parke taşı döşeme çalışmalarını Bayır Mahallesinde sürdürüyor.

BAŞKAN AKDENİZLİ, ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

Seydikemer’e eksiksiz hizmet sunabilmek amacıyla mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştıklarını kaydeden Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Planladığımız program dahilinde ilçemizde yaptığımız kilitli parke taşı döşeme çalışmalarıyla daha modern yollara kavuşacağız. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Bayır Mahallemizde kilit parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Tüm bu çalışmalar daha güzel, daha yaşanılabilir bir Seydikemer için.”

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …