Pazar , Haziran 16 2024

Adliye Cafe-Restaurantın Açılışı Yapıldı

 

Fethiye Adliyesinde, adliye personeli, avukatlar ve vatandaşlara hizmet etmek amacıyla Adliye Cafe-Restaurantın açılışı yapıldı.

Fethiye Adliyesinde bulunan mevcut kafeterya, Dalaman Açık Cezaevinin katkılarıyla yenilendi. Yaklaşık 2 buçuk ay tadilatı süren Adliye Cafe-Restaurantının açılışına Adalet Komisyonu Başkanı Mesut Şengönül, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtca Eker, avukatlar ve adliye personeli katıldı. Adliye Kafeterya Restaurantında Seydikemer-Eşen Açık Ceza İnfaz Kurumundaki hükümlüler hizmet verecek.

Hükümlülerin yeniden topluma kazandırmaları amacıyla onları, rehabilite ederken aynı zamanda meslek sahibi yapmak, onlara olan toplumsal ön yargıyı yıkmak ve ceza infaz kurumlarının doğal ürünleriyle kaliteli hizmet vermek amacıyla Adliye Kafeterya Restaurantı hizmete geçirdiklerini anlatan Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Kurtca Eker, “Yaklaşık 2 buçuk aylık süreç sonucunda Dalaman Cezaevinin büyük katkılarıyla düzenlenen Fethiye Adliyesinde kafeterya restaurantımızı hizmete açacağız. Restaurant-kafenin işletimini Seydikemer-Eşen Açık Ceza İnfaz Kurumu yapacak. Amacımız kaliteli ve uygun fiyata personelimizin, avukatlarımızın zaman zaman vatandaşımızın faydalanmasını sağlamak. İnşallah Fethiye’miz ve adliyemiz için hayırlı olur” dedi.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …