Pazartesi , Eylül 27 2021
Anasayfa / Anasayfa / 314 Adet Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

314 Adet Uyuşturucu Hap Ele Geçirildi

Fethiye’de Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin yaptığı uyuşturucu operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı. Ekipler 314 adet uyuşturucu hap ile 50 gram genetiği değiştirilmiş esrar maddesine el koyarken; üzerlerindeki uyuşturucu satışından kazandıkları 7 bin 590 TL’ye de el koydu.

Fethiye’de sokak torbacısı olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik istihbarat çalışmalarını çok yönlü sürdüren Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri Fethiye İlçe merkezinde takibe aldıkları 4 kişiyi uyuşturucu hap satmaya çalışırken yakalayıp gözaltına aldı. M.A. (34), G.G. (24), A.A. (15) ve C.Y.’yi (17) takip eden Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri düzenledikleri operasyonla yakalarken, üzerlerinde ve çanta ile poşetlerinde 314 adet uyuşturucu hap, 50 gram genetiği değiştirilmiş esrar maddesi (skunk) ile 1 hassas terazi ve uyuşturucu satışından elde edildiği tahmin edilen 7 bin 590 TL ele geçirildi. Yakalanan 4 şüpheli gözaltına alınırken, soruşturma çok yönlü sürüyor.

About egegazetesi

Check Also

Yurt Sorununa Kaymakam Sahip Çıktı

Yurt Sorununa Kaymakam Sahip Çıktı Yüzyüze eğitimin başlaması nedeniyle Üniversite ve Meslek Yüksekokulları’da eğitim öğretime …