Pazartesi , Mayıs 20 2024

2 ADET REKLAM PANO YERİ KİRAYA VERİLECEKTİR

Muğla Milas-Bodrum Havalimanında nizamiye girişi öncesi yol üzeri orta refüjde bulunan her biri 2×2 metre ebadında çift yönlü (2x2x2), yerden ayaklı ve ışıklı 8,00 m2’lik 67 ve 68 nolu 2 (iki) adet reklam pano yeri KDV dahil m2’si aylık 550,00 TL (Beş yüz elli Türk Lirası) muhammen kira bedeli üzerinden açık ihale usulü ile ayrı ayrı ihale edilerek 31.12.2021 tarihine kadar kiraya verilecektir.

Basın İlan Kurumu portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Sözkonusu mahalle ait sözleşme taslağı ve ihale şartnamesi DHMİ Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Ticaret Dairesi Başkanlığı veya Muğla Milas-Bodrum Havalimanı Başmüdürlüğünden  KDV dahil 100,00 TL (Yüz Türk Lirası) karşılığında temin edilebilir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/797628/ihale-duyurulari/kullanim-hakki-ve-isletme-haklarinin-kiraya-verilmesi/2-adet-reklam-pano-yeri-kiraya-verilecektir linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …