Cuma , Ağustos 19 2022
Anasayfa / Anasayfa / Yeni Adalet Sarayı Projeleri

Yeni Adalet Sarayı Projeleri

 AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan; Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit GÜL  ile TBMM’de, Muğla’ya yapılacak yatırımları görüştüklerini belirtti.

Milletvekili Demir ve Gökcan, görüşmeye  ilişkin yaptıkları açıklamada;  “Seydikemer Belediye Başkanımız Yakup Otgöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanımız Mehmet Demir ile birlikte bugün Adalet Bakanımızla Muğla’mız ve ilçelerimiz için çok verimli  bir toplantı yaptık. Muğla’mıza ve ilçelerimize  Yeni Adalet Sarayları kazandırıyoruz. Muğla’mızın ihtiyaç duyduğu personel eksiği de tamamlanacaktır” değerlendirmesinde bulundu.

Milletvekili Demir ve Gökcan’dan Muğla Merkeze yeni Adalet Binası Müjdesi…

Adalet Bakanımızla görüşmelerimiz sonucunda Muğla Merkeze yeni Adalet Sarayı yapılması için 50 dönümlük arazinin tahsis edildiğini belirten Demir ve Gökcan, “Arazinin  imarına ilişkin süreç  devam ediyor. Adalet Sarayı’nın proje ve ihale süreci için hazırlıklar da yapılıyor” dedi.

Yatağan Adliye Sarayı’nın ihalesi süreci de devam ediyor…

Yatağan Adalet Sarayı binası için de temaslarının olumlu sonuçlandığını, yer tespiti ve proje çalışmalarının tamamlandığını açıklayan Milletvekili Demir ve  Gökcan; “İhale sürecinin hızlandırılacağı müjdesini verdi”  dedi.

Seydikemer ilçemizde de  Adliye Adliye Sarayı kurulması için  hazır bina bulunduğunu  belirten Milletvekili Demir ve  Gökcan, Adalet Bakanımızın yasal düzenleme yapılarak Adalet Sarayı açılması için çalışma başlatacaklarını  ifade ettiğini açıkladılar.

Dalaman ve Ortaca ilçelerimizin birlikte kullanacağı yeni Adalet Binası için de yer tespiti yapıldığını açıklayan Milletvekili Demir ve  Gökcan, “tahsis ve imar çalışmaları  sonrası yeni Adalet Sarayı’na kavuşacağız” dedi.

Fethiye’ye yeni Adalet Sarayı yapılması için de görüşmede bulunduklarını  belirten Demir ve Gökcan; Fethiye’mize yakışan Adalet Sarayı’nı  da hayata geçirmek bize nasip olacaktır ifadesini kullandı.

Milletvekili Demir ve Gökcan; Kavaklıdere ilçemizde de cezaevi yapılması için arsa tahsis edildiğini ve  proje çalışmalarına başlanacağını bildirdi.

Milletvekili Demir ve Gökcan:  Tüm amacımız Muğla’mıza yeni yatırımlar kazandırmaktır…

Muğla’mıza yapılan önemli  yatırımlar için başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Adalet  Bakanımıza şükranlarını sunan AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve  Yelda Erol Gökcan; “Milletvekili seçildikleri günden beri Muğla’ya sayısız yatırım kazandırdık. Söz verdiğimiz gibi yatırım ve hizmetlerimiz devam edecektir. Hemşerilerimizin tüm taleplerini titizlikle takip ediyoruz.  Hemşerilerimiz müsterih olsun. Her şey Muğla’mız ve sevgili hemşerilerimiz ” ifadelerine yer verdi.

About egegazetesi

Check Also

Göcek Meydanı’nda Müzikli Akşamlar

Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı’nda sanatçılar Aysun Karasaçlı, Adem Kazan, Ali Tunç ve Mustafa Selçukoğlu …