Çarşamba , Haziran 19 2024

Yalanları Mavi Gruptan İzleyin  ve Dinleyin..!

FTSO Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Adayı , MAVİ GRUP lideri Osman ÇIRALI ve Meclis Üyeleri seçime sayılı günler kala mevcut Başkan ve Kırmızı grup üyeleri tarafından seçimi kaybetme endişesi taşımaya başlamalarından ötürü; aslı astarı olmayan, çirkin ve istisnatsız konularla itham ederek MAVİ GRUBU lekeme çalışmaları içindedirler.

Bu karalama kampanyalarının kamuoyuna doğru bilgilerle aktarılması gerektiğini düşünen MAVİ GRUP seçime kadar bu iddiaların doğru cevaplarını kamuoyu ve üyeleriyle paylaşacaktır.

YALAN 1 –    Yeşil   Üzümlü Kuzu Göbeği Festivali

MAVİ GRUP hakkında ortaya atılan tüm iddalara cevap vereceklerini söyleyen MAVİ GRUP Lideri ÇIRALI “Aslında cevap vermeye değer bulmuyoruz. Fakat kamuoyunun hatırı vardır. Kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına, her zırvasına olmasa da, bazı iftiralarına kısaca cevap vermeye çalışacağız.     Yeşil Üzümlü Kuzu  göbeği festivali için,  daha önceden istenmiş olan  7500 TL.lik yardım talebi FTSO Meclis toplantısında tüm meclis üyelerinin onayı ile  uygun görülmüştür. Çünkü Yeşil Üzümlü Kuzu Göbeği Festivali bizim Festivalimizdir. Bizim olduğu gibi herkesin sahiplenmesi gereken bir festivaldir. Yeşil Üzümlü mahalle muhtarımız Sayın Erkan ARICAN tarafından ikinci defa odamıza başvuru yapılarak, 12.500 tl ek yardım talebinde bulunulmuştur. FTSO Meclis Başkanı olarak hiç tereddüt etmeden, yönetim kurulundan gelen teklif, Mart ayı olağan Meclis toplantısında tarafımdan gündeme alınmıştır. Bu teklifin yönetim kuruluna gelmiş olmasına rağmen 12.500 tl yardım talebi oylamasında, üzülerek söylüyorum ki Yönetim Kurulu Başkanı sayın Akif Arıcan’ın yanında oturan, Yönetim Kurulu üyesi olan ve Kırmızı grupta bulunan sayın Ömer Eriz ve bazı meclis üyelerimiz tarafından oy çokluğu ile reddedilmiştir. Yeşil Üzümlü mahalle muhtarı sayın Erkan Arıcan’ı kandıran kırmızı grup üyeleri, bu 12.500 tl.lik talebin sanki MAVİ GRUP tarafından reddedildiğini belirtilerek, üyelerimizi, Fethiyeli hemşerilerimizi ve çok değerli Üzümlü halkını yanıltmışlardır. Bütün bunların altında yatan sebep; Kırmızı Grubun seçim kaybetme telaşı içinde çırpınarak, “MAVİ GRUBA nereden çamur atarız” zihniyetiyle kamuoyunda yanlış algı operasyonu yapmalarıdır. BU KOCAMAN BİR YALANDIR!

1 Nisan seçimlerinden sonra yönetim kurulunu kurma görevini çok değerli FTSO üyelerimiz eğer bize layık görürlerse, bu güzide Yeşil Üzümlü Kuzu Göbeği Festivalimize her yıl destek vermek bizim boynumuzun borcudur.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …