Çarşamba , Haziran 19 2024

Soydemir’den Esnaf Ziyaretleri

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına tekrar adaylığını açıklayan mevcut başkan Mehmet Soydemir, ilçede esnafları ziyaret ederek 13  Ocak’ta yapılacak Olağan Genel Kurul’a davet ediyor.

Fethiye  Esnaf ve Sanatkarlar Odası 13 Ocakta kongreye gidiyor. Başkan Mehmet Soydemir 13 Ocak Cumartesi günü yapılacak seçim için hazırlıklarını sürdürüyor.Soydemir, esnaf odası yönetim kurulu üyeleriyle birlikte hafta sonu esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Fethiye’nin Üzümlü, İncirköy, Nif ve Koru Mahallelerindeki  bütün esnafları ziyaret eden Soydemir, esnafların sorunlarını da dinledi.

Kongreye tüm üyelerini davet eden Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir; ”Bilindiği üzere hafta içerisinde olağan toplantımızı yaparak, seçim tarihimizi belirlemiştik. 13 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 10.30’da şu anda mevcut Gazi İlkokulu eski adıyla Fethiye Lisesi’nde odamızın olağan seçimi vardır. Tüm üyelerimizi davet ediyoruz. Odamızın 3 bin 900 üyesi oy kullanacak. Kongre tarihimizi üyelerimize bildirmek ve davet etmek üzere üye ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bizimkisi bir sevda işi. Ben seçim sürecinin iyi geçeceğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …