Cumartesi , Aralık 3 2022

Şahiner, Çalışanları Unutmadı

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner; Eşen T Tipi Cezaevi, Çırpı Kontrol Merkezi, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, SHÇEK Fethiye Belediye Huzurevi, Erkek Yetiştirme Yurdu ve Fethiye Kaymakamlığı bünyesindeki birimleri ziyaret ederek, personel, vatandaş ve öğrencilerin yeni yılını kutladı.

Kaymakam Şahiner, ilk olarak Fethiye Belediyesi SHÇEK Huzurevini ziyaret etti.  Huzurevinde yaşayan vatandaşlara hediyeler ve karanfil takdim eden Şahiner, burada yaşlılar ile sohbet edip, dertleşti. Daha sonra Fethiye İlçe Emniyet Amirliği’nde görevli nöbetçi polis memurları, Çırpı Mevkiindeki Kontrol Merkezinde görev yapan polis memurlarını, İlçe Jandarma Komutanlığı personeli ile Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’ni, Erkek Yetiştirme Yurdu ve Fethiye Kaymakamlığı bünyesindeki birimlerini ziyaret eden Şahiner, tüm personelin yeni yılını kutladı.

Fethiye Kaymakam Muzaffer Şahiner sevinçleri ve üzüntüleriyle bir yılın daha geride kaldığını belirtti. Yeni yılda ailelerinden uzak kalan pansiyonlu öğrenciler ile ailelerinden ayrı kalarak nöbet tutan emniyet ve sağlık personeliyle birlikte olmak istediklerini ifade ederek, “2020 yılının, milletimize ve dünyamıza barış ve huzur getirmesi temennisiyle bütün vatandaşların yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılı nice yıllar dilerim” dedi.

Yeni yıldan beklentilerini de dile getiren Kaymakam Muzaffer Şahiner, “2020 yılında başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleri ile el ele vererek Fethiye’mizin gelişmesi, kalkınması ve her alanda daha ileri seviyeye ulaşması yönünde siz değerli vatandaşlarımızın her zaman yanımızda hissettiğimiz destekleriyle gayret ve çalışmalarımıza artan bir şevk ve heyecanla devam edeceğiz. Milletimize, Devletimize, geleceğimize ve kendimize güven, bütün zorlukları aşmaya yetecektir. Bu duygu ve düşüncelerle İlçemizde çalışan kamu görevlilerinin, sivil toplum kuruluşlarının, basın mensuplarının, ülkemizde ve ilçemizde yaşayan tüm hemşerilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, yeni yılın sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini dilerim” diye konuştu.

About egegazetesi

Check Also

BANU AVAR “YENİ DÜNYA DÜZENİNİ” ANLATTI Fethiye Yerel Tohumlar Derneği, Fethiye Ziraat Odası ve Fethiye …