Salı , Eylül 26 2023

Otgöz’den Engelli Personele Hediye

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Engelliler Haftası münasebetiyle belediyenin farklı birimlerinde çalışan engelli personelle bir araya geldi. Engelli personel ile sohbet eden Başkan Otgöz engelli personellere hediyelerini verip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Seydikemer belediyesinde çalışan engelli personeli makamında ağırlayan Başkan Otgöz, Herkes birer engelli statüsündedir. Yarın ne olacağımızı bilemeyiz. 3 Aralık Engelliler haftası münasebetiyle sizlerle bir araya geldik. Hem bu gününüzü kutlayalım, hem de çam sakızı, çoban armağanı bir hediyemizi verelim istedik. Sizlere hayatınızda başarılar diliyorum. Belediye de mutlu, huzurlu, uyum içinde çalışıyoruz. Bu çalışmalarınızdan dolayı ben sizlere teşekkür ediyorum. Engelli  vatandaşlarımızı topluma kazandırmak, kimseye muhtaç olmadan kendi başlarına yaşayabilmelerini sağlamak hepimizin görevidir. Bizler Seydikemer belediyesi olarak da engelli vatandaşlarımızın, tüm engellerini kaldırmak için elimizden gelen herşeyi de yapıyoruz dedi.

Engelli personel ile sohbet eden Başkan Otgöz engelli personellere hediyelerini verip hatıra fotoğrafı çektirdi.

About egegazetesi

Check Also

CHP’li Kadınlardan “Ücretsiz Öğün” Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Kadın Kolları  tarafından okullarda ücretsiz öğün verilmemesine ilişkin bir açıklama yapıldı. …