Çarşamba , Aralık 7 2022

Öğrenciler Harçlıklarını LÖSEV’e Bağışladı

Fethiye’de bulunan Vali Recai Güreli Ortaokulu öğrencileri 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla kendi harçlıklarından topladıkları paraları LÖSEV’e bağışladılar.

Öğrenciler topladıkları paraları Vakıfbank Fethiye Şubesi’nde, LÖSEV’in ilgili hesabına yatırdılar. Vali Recai Güreli Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Canan Bütün yaptığı açıklamada, “LÖSEV kurulduğu günden bu yana tedavi bedeli ağır, kan hastalığı olan Lösemi için ihtiyaç sahibi ailelere maddi desteğini hiçbir zaman esirgememektedir. Bizim de bu destekte küçük bir payımız olsun istedik. Vali Recai Güreli Ortaokulu olarak derslerde öğrencilerimizi Lösemi hastalığı ve LÖSEV hakkında bilgilendirerek çorbaya azıcık tuz attık. Öğrencilerimiz kendi harçlıklarından verdiği bağışlarla kendi dünyasına da bir farkındalık katmış oldular” ifadelerini kullandı.

Canan Bütün, “Okul aile birliği ile organize ettiğimiz bu etkinlikte toplanan parayı LÖSEV’e bağışlamaktan büyük mutluluk duyarız. LÖSEV’in parayla ölçülmeyecek kadar değerli olan amacına, bir nebze de olsa katkıda bulunmak Vali Recai Güreli Ortaokulu olarak bize gurur vermiştir. LÖSEV’e bundan sonraki çalışmaları için başarılar diler; öğretmenlerimize ve okul aile birliğimize bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Luckycrush Evaluation August 2022 Lawrenceburg, In

You can’t block a person on LuckyCrush, however you possibly can hit ‘End Chat’ or …