Perşembe , Eylül 16 2021
Anasayfa / Anasayfa / Korkuteli Esnaf Odası, Göcek’e tekne turu düzenledi
KORKUTELİ ESNAF ODASI, GÖCEK’E TEKNE TURU DÜZENLEDİ

Korkuteli Esnaf Odası, Göcek’e tekne turu düzenledi

 

Korkuteli Esnaf ve Sanatkârlar odası, odaya kayıtlı esnaflar ve eşleri ile birlikte tekne turu düzenledi. Fethiye Göcek’te 120 kişilik bir ekip hep birlikte stres attı.

Korkuteli Esnaf ve Sanatlaralar odası Başkanlığı, her yıl gelenekselleştirdiği tekne tununun 4’üncüsünü hafta sonu Korkuteli İlçe esnaflarının katılımla gerçekleştirdi. Esnaflar tekne için özel yemekli Göcek turu düzenlendi. Etkinliğe katılan esnaflar Göcek’te denize açılarak Göcek güzellikleriyle tekne içinde stres attılar.

Amaçların işyerinde birlik ve motivasyonu arttırmak olduğunu söyleyen Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Fahrettin Özbek, “Esnaflarımız eşleri ve aile olarak günü birlik Fethiye ilçesi Göcek’te tekne turu düzenledik. Sabah erkenden Fethiye Göcek’e hareket ettik. Tekneyle Göcek’in güzel koylarını akşam kadar gezdik. Bizim ve personel için güzel bir gezi oldu. Esnaf arkadaşlarla birlikte hem eğlendik hem de iş stresi attık. En önemli de kaynaştık. Bundan böyle her yıl düzenlediğimiz tekne turumuz devam edecek” dedi. Esnaflar Tekne içinde sazlı-sözlü müzik eşliğinde eğlenip stres attılar.

 

About egegazetesi

Check Also

Göktepe, Esnaflara Aşure Dağıtıyor

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olan İksirci Tezcan Göktepe, kongre öncesi seçim çalışmalarında …