Pazar , Haziran 23 2024

Köpeği Demir Sopa İle Dövdü

Fethiye Sanayi sitesinde bulunan bir işyerinin önünde bağlı bulunan köpek Efe Ö. Tarafından demirle dövüldü. Dehşete düşüren o anlar, iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye, saniye görüntülendi.

Taşyaka Mahallesi Fethiye Sanayi Sitesinde bulunan koltuk döşemecisi Adnan Özal ait ‘Cesi’ adlı köpek, bilinmeyen bir nedenle, geçen çarşamba gecesi demir çubukla,  bayıltıncaya kadar dakikalarca dövüldü. İşyerinde çalışan Volkan Alaşan sabah işyerine geldiğinde köpeği kanlar içinde görünce şok yaşadı. Alaşan köpeği hemen bir veterinere götürdü. Kafasına 7 dikiş atılan, sol ön ayağı ile sırtında yaralar bulunan köpek tedaviye alındı. Öte yandan, iş yeri sahibinin şikayetçi olması üzerine köpeği dövdüğü iddia edilen Efe Ö. polis ekiplerince gözaltına alındığı öğrenildi.  Yani saldırması bile söz konusu değil. Ayrıca köpeğimiz tüm esnaf tarafından çok sevilir, kimseye bir zararı yok. İşyeri çalışanı Volkan Alaşan, gazetecilere yaptığı açıklamada, sabah geldiklerinde her yerde kan olduğunu ve köpeğin baygın bir şekilde yattığını gördüklerini söyledi. Köpeğin dükkanın önünde bağlı olduğunu anlatan Alaşan, “ Kafasına dikişi atıldı. Biz de şikayetçi olduk. Köpek 4 yıldır bizde ve kimseye zararı yok. Gece bağlıyoruz sabah geldiğimizde salıyor, gezdiriyoruz. Sanayi esnafı tarafından da sevilen bir köpek.” dedi. Alaşan, kamera kayıtlarını izlediklerinde çok şaşırdıklarını, adamın kasten elinde sopayla gelerek köpeğe saldırdığını ifade etti. Köpeğe saldıran kişinin daha önce de bir köpek öldürdüğünü öğrendiklerini kaydeden Alaşan, köpeği döven kişinin cezasız kalmamasını istediklerini söyledi.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …