Cuma , Aralık 2 2022

Karaca’dan Meslek Odalarına Ziyaret

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Fethiye’deki meslek odalarını ziyaret ediyor. Seçim öncesi yaptığı ziyaretlerde sorunları tek tek not alarak çözüm noktasında büyük gayret sarf eden Başkan Karaca, seçim sonrası da işbirliğin sürmesi için nezaket ziyaretlerine başladı. Karaca; “Amacımız da niyetimiz de belli, halkımızla, esnafımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte, şeffaf bir yönetim şekli sergiliyoruz, sergilemeye devam edeceğiz” dedi.
Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Taşar, Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Karaca teşekkür ederek, görev yaptığı sürece meslek odalarıyla her zaman işbirliğini sürdüreceğini bir kez daha yineledi. Başkan Karaca meslek odalarıyla sorunların çözümü konusunda mutlaka ortak nokta bulacaklarını dile getirerek, “Amacımız da niyetimiz de belli, halkımızla, esnafımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte, şeffaf bir yönetim şekli sergiliyoruz, sergilemeye devam edeceğiz.”dedi.
Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şaban Taşar; “Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca belediye başkanı olmadan önce sorunlarımıza el atarak özellikle büyükşehir nezdinde çok büyük sorunlarımızı çözüme kavuşturmuştur. Desteği asla yadsınamaz, yönetim kurulu üyelerimiz ve bizim üyelerimiz neyin nasıl çözüldüğünü biliyorlar. Başkanımız bizimle birlikte, biz başkanımızla birlikteyiz. Kendisine ne kadar teşekkür etsek, hakkını ödeyemeyiz.”dedi.
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, yardımcısı Veli Uysal ve Yönetim kurulu üyelerini de ziyaret etti. Karaca, Fethiye’ye yapacağımız hizmetlerle esnafımıza destek olacağız. Hazırladığımı projeler olgunlaştı artık tek tek hayata geçiriyoruz. Halkımızla bunu yakın zamanda paylaşacağız. Özellikle alt yapıların tamamlanması, sıcak asfaltların hayata geçirilmesi, elektrik tellerinin yer altına alınması, sosyal tesisler, cazibe merkezlerinin oluşturulması gibi birçok proje hayata geçecek.”dedi.
Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ise Belediye Başkanı Alim Karaca’nın kendilerine her daim yardımcı olduklarını belirterek, “daha önce de Muğla Büyükşehir Belediyesi ile çözülmesi gereken sorunlarımızın çözümü noktasında katkısı büyüktür. Belediye Başkanı olarak bizlere her zaman destek vermektedir, şükranlarımızı sunuyoruz.”dedi.

About egegazetesi

Check Also

BANU AVAR “YENİ DÜNYA DÜZENİNİ” ANLATTI Fethiye Yerel Tohumlar Derneği, Fethiye Ziraat Odası ve Fethiye …