Perşembe , Temmuz 25 2024

Emniyetten Kumar Baskını

Emniyetten Kumar Baskını

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ilçede kumar oynandı iddiası edilen bir kahvehaneye baskın düzenledi.

Uzun zamandan bu yana ilçede tombala ve kumar oyunlarına yönelik başarılı bir şekilde mücadele eden Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri operasyonlarını sürdürmeye devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre bir ihbarı değerlendiren İlçe Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Çatalarık Mahallesi Turgut Özal Bulvarında kumar oynandığı tespit edilen bir kahveye baskın gerçekleştirdi. Polis ekipleri kahvede kumar oynatıldığını tespit ettikten sonra Fethiye Cumhuriyet Savcılığından alınan arama kararı ile kahveye baskın düzenledi. Baskında kahvehane içerisinde kumar oynadığı tespit edilen 7 kişiye cezai işlem uygulanırken, kumar oynanan masa üzerinde bulunan  4 Bin 300 TL paranın yanı sıra  kumar kağıtları ve çiplere polis ekipleri tarafından el konuldu.

Kumar oynandığı tespit edilen kahvehane işletmecisine ise  Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlamak suçundan para cezası uygulandı ve işletme mühürlendi.

Emniyet yetkililerinden edinilen bilgiye göre ilçede tombala oyunları ve kumar oyunlarına yönelik operasyonların devam edeceği öğrenildi.

About egegazetesi

Check Also

Airbnb cezaları gelmeye başladı! Ev sahipleri 100 bin lira ödeyecek

Yıl başında yürürlüğe turistik amaçlarla konut kiralama uygulamasını ihlal eden ev sahiplerine cezalar gelmeye başladı. …