Pazartesi , Mayıs 20 2024

Karaca’dan, Kaymakam Fırat’a Ziyaret

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli ile birlikte göreve yeni başlayan Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etti. Başkan Karaca, Kaymakam Fırat’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret eden Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca; uyumlu bir şekilde Fethiye halkına hizmet sunmak için özverili bir çalışma içerisinde olacaklarını belirtti. Kaymakam Fırat, Fethiye’nin harika bir doğası ve sıcak insanları olduğunu söyledi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca yaptığı açıklamada, “Göreve yeni başlayan Kaymakamımız ile Fethiye’de yaşayan halkımıza çok güzel hizmetler yapacağız. Uyumlu bir şekilde bölgemizde güzel çalışmalara imza atmak istiyoruz. Hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Başarılı olacağından hiçbir şüphem yok. Belediye olarak her zaman Kaymakamımızın yanında olacağız” diye konuştu.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ziyarete teşekkür ederek, “Biz burada Kaymakamlık ve Belediye olarak el birliğiyle; Fethiye’mize taş üstüne taş koyabilmek için gayret edeceğiz. Göreve kısa bir süre önce başlamama rağmen, Fethiye insanının sıcaklığını hissettim. Hoş geldin ziyaretlerine geliyor, dışarıda çok sıcak bir şekilde karşılıyorlar. Kendimi evimde hissettim. Fethiye cennetten bir köşe. Harika bir doğa güzelliği var. Yaklaşık 14 yıl önce Burdur Tefenni Kaymakamlığı görevindeyken Fethiye’yi ziyaret etmiştim. O dönemden bu yana çok gelişmiş” dedi.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …