Perşembe , Mayıs 23 2024

KARACA’DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Fedakârlıkları, emekleri, sevgileri ve mücadeleleriyle geleceğimizin şekillendirilmesinde hayati role sahip olan kadınlarımız, bu zor günlerde birleştirici rolleriyle bir toplumun ayakta duran dinamiklerini oluşturuyorlar.

Mustafa Kemal Atatürk’ün devrimleriyle aydınlanan Türkiye Cumhuriyeti’nde birçok Avrupa ülkesinden önce kadınlara demokratik hakları verilmiş, kadınlarımız sosyal hayatta hak ettikleri yerlerini almaya başlamışlardır.

Toplumsal yaşamın her alanında önemli roller üstlenen kadınlarımız, üstün fedakârlık duygusuyla yaptıkları çalışmalarla, ülkemizin her açıdan kalkınmasında büyük pay sahibi olmuşlardır.

Bu vesileyle; toplum yaşamında her türlü fedakârlıkta bulunan, yokluğumuzu ve sıkıntılarımızı paylaşan, her zaman yanımızda olan tüm fedakâr kadınlarımızın ve attığım her adımda bana destek veren eşimin ve kızımın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …