Pazartesi , Temmuz 22 2024

Karaca; “Rozetsiz Başkan Olacağım”

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Fethiye Belediye Başkan adayı olan Alim Karaca, Belediye Meclis Üyesi adayları ve ekip arkadaşlarıyla seçim gezilerini sürdürüyor. Fethiye’deki esnaf ziyaretlerini sürdüren Karaca vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Seçimlere sayılı günler kala mahalle ziyaretleri, sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinin yanı sıra akşam ev ziyaretlerini gerçekleştiren Karaca, “asıl çalışmanın 31 Mart’ın sonrasında olacağını ve 5 yıl boyunca yakında açıklayacakları projeleri gerçekleştirmek için gayret sarf edeceklerini” dile getirdi.

Esnaflarla sohbet ederek onların da önerilerini tek tek not alan Karaca; “Fethiye’de hayatı paylaştığımız kadın erkek, genç yaşlı, partili partisiz, herkesin fikirleri ve önerileri bizler için birer ışık olacak. Fethiye’nin yaşanabilir bir kent olarak gelecek nesillere aktarılması için var gücümüzle çalışacağız.” dedi. Karaca, kendisine gösterilen ilgiden bir hayli memnun kalırken, vatandaşlar da “özlem duydukları, genç, dinamik, halkına değer veren, daha önce yaptıklarıyla gelecekte de neler başarabileceğini gösteren Alim Karaca’ya sonuna kadar desteğiz.” dediler.

CHP’nin PROJELERİ 15 MART GÜNÜ AÇIKLANIYOR  

CHP Fethiye Belediye Başkan adayı Alim Karaca, “proje tanıtım toplantısının 15 Mart 2019 Cuma günü, saat 15.00’te, FKM’de gerçekleştirileceğini” açıkladı. Alim Karaca; “CHP’nin projelerinin detaylı biçimde paylaşılacağı tanıtım toplantısı için hazırlıkların tamamlandığını, partili ya da partisiz, taraflı ya da tarafsız tüm Fethiyelileri bu toplantıya beklediklerini” ifade etti.

CHP Fethiye Belediye Başka adayı Alim Karaca; “mevcut adaylar arasında projelerini genel haliyle, bir broşür halinde Fethiye kamuoyuna ilk sunan partinin CHP olduğunu, bu defa yüklü dosyalarla gerçekleştirecekleri tanıtım toplantısında da Fethiyelileri heyecanlandıracak çok sayıda projeleri bulunduğunu” söyledi.

Alim Karaca, sözlerinin sonunda; “FKM’de 15 Mart 2019 Cuma günü, saat 15.00’te gerçekleştireceğimiz proje tanıtım toplantısına partili, partisiz, bizi destekleyen, desteklemeyen tüm halkımızı davet ediyorum. Lütfen gelsinler, Fethiye için neler yapmayı hedeflediğimizi, detaylı projelerimizi bizzat bizden duysunlar. Unutulmasın, ben 31 Mart’a kadar CHP’nin Belediye Başkan adayıyım, fakat seçimleri zaferle kazanmamızın ardından, 1 Nisan’dan itibaren, “rozetsiz, herkesin başkanı olacağım”. Buna söz veriyorum. Kazanan Fethiye olsun!” ifadelerini kullandı.

About egegazetesi

Check Also

METE VE OTGÖZ, “STATLARI MODERNİZE EDİYORUZ”

AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın …