Pazartesi , Aralık 5 2022

Karaca, Nezaket Ziyaretinde Bulundu

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve CHP’li meclis üyeleriyle birlikte, 19 Ocak günü seçilen Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye ilçe teşkilatına nezaket ziyaretinde bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından alkışlarla karşılanan Başkan Karaca, ziyaretin nezaket ziyareti olduğunu dile getirdi.
CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir, 25 yıl sonra Fethiye Belediyesi’nin kazanılmasını sağlayana Alim Karaca’ya şükranlarını sunarak, “kendisi her haliyle örnek alınacak bir siyasetçi. Duruşu, karakteri, azmi, özgüveni bizlere her daim cesaret vermiştir. Başarılı olacağından adımız gibi eminiz. Bizler yeni seçilen yönetim kurulu olarak bundan sonraki süreçte birlik beraberlik ve dayanışma içinde her koşulda Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Başkanımızın yanında yer alarak desteğimizi sürdüreceğiz. Başkanımız Alim Karaca gibi bizlerde toplumun her kesimini kucaklayarak, partimizin büyümesini, sağlıklı olarak üye sayısının artmasını sağlayarak, hizmet anlamında Muğla Büyükşehir Belediye ve Fethiye Belediyesi ile irtibat halinde olacağız. Başkanımız Alim Karaca’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.”dedi.
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise yeni yönetime başarılar dileyerek başladığını konuşmasında, “Bizler 5 yıllık süreç içinde seçim döneminde hazırladığımız projeleri tek tek hayata geçireceğiz. Bizim için önemli olan görev yaptığımız süreç içerisinde iyi hizmetler bırakabilmek. Halkla iç içe olmayı her zaman sürdüreceğiz. Göreve geldiğimiz 9 aylık süreçte sosyal tesislerden tutun, parke yapılan yollar, imar çalışmaları, halk evi, halk plajı, elektrik tellerinin yer altına alınması gibi başlıca çalışmalarımız oldu. 44 milyon lira borç ödendi. Kapalı kendi elektriğini üreten pazaryerleri için son çalışmalarımızı da tamamladık.”dedi. Konuşmaların ardından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca tarafından CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’e Atatürk’ün resminin olduğu duvar saati hediye etti.

About egegazetesi

Check Also

Bulk Fit: Lanie Delphin Works a Private, Inexpensive Dating Service in West Massachusetts

The small variation: Lanie Delphin is actually a down-to-earth matchmaker with 15 years of expertise assisting …