Pazar , Haziran 16 2024

Ferizcan “Beyaz Grup çok çetin geçecek”

Fethiyespor Kulüp Başkanı Musatafa Ferizcan Beyaz Gruptaki takımları değerlendirirken bu grubun oldukça çetin geçeceğini ve başarılı sonuçlar alacaklarını söyledi.

İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele edecek Fethiyespor oldukça güçlü takımlarla mücadele edecek. Fethiyespor Başkanı Mustafa Ferizcan gazetecilere yaptığı açıklamada Beyaz Grup çok çetin geçecek dedi. Başkan Mustafa Ferizcan gurup kuralarının Fethiyespor ve Türk futboluna hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulunduktan sonra “Geçtiğimiz pazartesi günü Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Tesislerinde gurup kuraları gerçekleşti. Sizinde belirttiğiniz üzere kulubümüz, takımımız önümüzdeki futbol sezonunda beyaz grupta yer alacak. Gerçekçi olmak gerekirse iki grubu değerlendirdiğimizde beyaz gurubun biraz daha çetin geçeceği gözüküyor.” Dedi. Ferizcan “gurubumuzdaki takımlar bütün köklü camialar. Bu yıl oldukça fazla yatırım yapan takımlar. Birçok takım daha doğrusu beyaz grupta toplanmış gözüküyor. Fakat biz bunu bir handikap olarak değerlendirmiyoruz. İlk yola çıktığımız andan itibaren camiamıza verdiğimiz başarı sözünün arkasındayız. Sonuçta hangi takım gelirse gelsin, hangi gurupta olursak olalım biz herkesin izlemekten keyif alacağı ve sonuna kadar gurur duyacakları bir Fethiyespor’u yaratmak adına var gücümüzle çaba göstereceğiz. Bu anlamda bütün çalışmalarımızı, bütün transfer politikamızı, bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Hocamızın verdiği raporlar doğrultusunda transferlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yine belirttiğim gibi kuraların hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah önümüzdeki sezon başarılı, herkesin mutlu olacağı, izlemekten keyif alacağı bir Fethiyespor yaratacağımızın garantisini bir kez daha sizin aracılığınızla camiamıza vermek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …