Perşembe , Aralık 1 2022

Estetik Çalışmaları Başlayacak!

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Kesikkapı Mahallesi Muhtarı Süzen Taşar, beraberinde Fethiye Esnaf Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, Kesikkapı mahallesinde ikamet eden vatandaşların katıldığı toplantıda, Kesikkapı Mahallesi’ne yapılacak hizmetler görüşüldü. Karaca, Kesikkapı’ya yapılacak çalışmalar olduğunu, bunun için İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile estetik komisyonunun bölge halkıyla birlikte organize bir şekilde çalıştıklarını söyledi.
Toplantıda Fethiye’nin merkez mahallelerinden birisi olan Kesikkapı Mahallesi’yle ilgili yapılacak çalışmalar görüşüldü. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Belediyesi’nin 44 milyon borç ile aldıklarını şuan itibariyle kasalarında 10 milyon TL bulunduğunu söyleyerek, “Sistemimizi kurduk. Birçok mahallemizde hizmetler yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Bahriye Üçok parkında çalışmalarımız olacak. Burayla ilgili izinleri bekliyoruz. Sosyal Tesisler, pazarların üstlerinin kapatılması, asfalt ve parke yapım işleri, alt yapı birçok çalışmalarımız sahada sürüyor. Kesikkapı Mahallemizle ilgili çok güzel projelerimiz var. O bölgeyi hareketlendirmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Özellikle mahalleye özgü estetik dokunuşlarımız olacak. Mahallemizde çok güzel yerler var. Buralarda çalışmalarımızı gerçekleştirmek istiyoruz. Mahalle halkımızın taleplerini dinliyoruz, estetik komisyonumuzda çalışmalarımız sürüyor” dedi.
MUHTAR TAŞAR, KARACA’YA HİZMETLERDEN DOLAYI ÇİÇEK TAKDİM ETTİ
Kesikkapı Mahallesi Muhtarı Süzen Taşar, “Mahallemizle ilgili Belediye Başkanımız Sayın Alim Karaca ile ilgili toplantı yaptık. Bahar geliyor, yaz geliyor, turizm geliyor. Bununla ilgili çalışmalar yapmak istiyoruz. Amintas ve beraberinde Kesikkapı Mahalle’mizin merkezi bir mahalle olmasından dolayı çalışmalarımıza hız vereceğiz. Temizlik üzerine farklı bir festival yapacağız. Başkanımız bizi sağ olsun dinledi. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi. Mahalle halkı şimdiye kadar yapılan hizmetlerden dolayı Karaca’ya teşekkür ederken, bundan sonraki yapacağı çalışmalar içinde başarılar diledi. Kesikkapı Mahallesi Muhtarı Süzen Taşar, Karaca’ya yapılan hizmetlerden dolayı çiçek takdim etti.

About egegazetesi

Check Also

DP FETHİYE YOĞUN KATILIM İLE AÇILDI

Demokrat Parti(DP) Fethiye ilçe başkanlığı binası DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ve Genel başkan Yardımcısı …