Perşembe , Mayıs 23 2024

Demir, Muhtarlarla Bir Aradaydı

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Kongresi yaklaşırken, başkan adayları çeşitli etkinliklerle kendilerine destek sağlıyor. CHP Fethiye İlçe Başkan Adayı Mehmet Demir, Fethiye’nin 41 mahalle muhtarı ile kahvaltılı toplantıda buluşarak; gönüllerini fethetti. Demir muhtarlara, “Hizmetlerinizde belediyeler ile köprü olacağız” ifadelerini kullandı.
CHP Fethiye İlçe Kongresi, 19 Ocak Pazar günü yapılacak. 3 başkan adayının yarışacağı kongre günü yaklaşırken, Başkan Adayı Mehmet Demir; Fethiye’nin 41 mahalle muhtarı ile bir araya gelip gönüllerini kazandı. Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ile merkez ve çevre mahallelerinin muhtarlarının katıldığı kahvaltılı toplantı samimi bir havada geçti. Boğaziçi Restoran’daki toplantıda tüm muhtarlar ile bir bir sohbet eden, dert ve isteklerini dinleyen Mehmet Demir’e muhtarlar, “Yanındayız” ifadelerini kullandılar.
Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü, Mehmet Demir’e ilçe başkanlığı kongresinde başarılar dilerken; 2-B fiyatları ile ilgili çalışmalarda bu fiyatların düşürülmesi için destek beklediklerini söyledi.
CHP Fethiye İlçe Başkan Adayı Mehmet Demir de “Davetime katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Sizlerle her zaman bir ekip olacağız. Seçimi kazanacağımıza inanıyoruz. Burada birlik beraberlik mesajı vermek istiyoruz. İlçe başkanı seçildiğim takdirde muhtarlarımızın hizmetinde olacağım. Bizi her zaman arayabilirsiniz. Sizlerin hizmetlerinde Fethiye Belediyesi ve büyükşehir belediyesi arasında köprü olacağız. İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu’ya da hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Profesyonel bir şekilde çalışacağız ve birbirimize dokunacağız. Fethiye’ye taş taş üstüne koymak için yola çıktık” diye konuştu. Muhtarlar, CHP Fethiye İlçe Başkan Adayı Mehmet Demir ile toplu fotoğraf da çektirdi.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …