Salı , Eylül 26 2023

Çöp Konteynırları Dezenfekte Ediliyor

Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir yoğunluğunun az olduğu saatlerde çöp konteynırlarında dezenfekte çalışması yapıyor. Fethiye sınırları içerisinde yer alan 5 bin 300 çöp konteynırın tamamında temizlik çalışmalarının yapılacağı, şimdiye kadar 2 bin 750 konteynırın temizlendiği öğrenildi.

Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Osman Ünsal, çöp konteynırlarında temizlik çalışmalarının şehirde yoğunluğun olmadığı saatlerde yaptıklarını ifade ederek, “Ekiplerimiz şimdiye kadar 2 bin 750 konteynırı dezenfekte etti. Bunun dışında çöp konteynırlarının yan taraflarında yol üstünde kirlenme olan bölgelerde de temizlik yapıldı. Şehir merkezinde çalışmalarımızı yaptık. 2014 sonra Fethiye Belediyesi’ne bağlanan 26 köy ve beldemizde de dahil olmak üzere toplamda 5 bin 300 konteynırın dezenfekte edeceğiz. Yoğun bir şekilde çalışan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

About egegazetesi

Check Also

CHP’li Kadınlardan “Ücretsiz Öğün” Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Kadın Kolları  tarafından okullarda ücretsiz öğün verilmemesine ilişkin bir açıklama yapıldı. …