Pazartesi , Ağustos 15 2022
Anasayfa / Anasayfa / CHP İle Ak Parti Rolleri Değişti

CHP İle Ak Parti Rolleri Değişti

Muğla ili Fethiye ilçesinde garip işler roller değişiyor. CHP yine cami boyuyor. Bu kez Pazaryeri Mahallesi Camini boyamaya başladılar. Buda bize gösterdi ki siyasî partilerde bile değişim yaşanıyor. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe teşkilatı Cami boyuyor, kiraz, patlıcan topluyor. Sosyal alanlarda her kesime ulaşmaya ve dokunmaya çalışıyor.

Aslında camilerin eksiklerini Ak Parti teşkilatı yapması gerekirken CHP’nin yapıyor olması da artık rollerinde değiştiğini gösteriyor. Fethiye CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir olduktan sonra CHP’de ezber bozulur oldu. Bunu nereden çıkardınız der gibisiniz!.

26.09.2020 Cumartesi Günü Pazaryeri Malelerimizi Camisini Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve partililer boyamaya başladılar. Daha önce de Nif’deki Caminin bakımı ve dış boyası yapılmıştı.  Şimdi de camilerin bakımı boyama işlerinin yapılıyor olması vatandaşlar ve cami cemaatleri tarafından takdir topluyor. Vatandaşlar ve Cami Cemaatleri, “CHP’de değişimi görüyoruz. Bu tür toplum menfaatine olan sosyal projelerin devam etmesini olumlu karşılıyoruz” dediler.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir öncülüğünde ilçedeki 4. camide de boya badana işlemleri başladı. Pazaryeri Mahallesi’ndeki Mustafa Dal Camii dış cephe boya ve badana işlemleri devam ederken; İlçe Başkanı Mehmet Demir, “11 cami tespit ettik. Birer birer onarım, badana ve boya işlemlerini tamamlıyoruz” dedi. Demir, önümüzdeki hafta ihtiyaç sahibi öğrencilere dersleri takip edebilmeleri için 50 adet tablet dağıtımı yapacaklarını kaydetti.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir öncülüğünde ilçedeki 4. camide de boya badana işlemleri başladı. Pazaryeri Mahallesi’ndeki Mustafa Dal Camii dış cephe boya ve badana işlemleri devam ederken; Demir camideki çalışmaları yerinde inceledi.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “Bu boyadığımız 4. camimiz. Şehir merkezindeki camilerden başladık. Bugün Pazaryeri Mahallesi Mustafa Dal Camii’ni boyuyoruz. 11 cami projemizdeki 4. camimiz de bitmek üzere. Bizlere destek veren hayırseverlere çok teşekkür ediyoruz. CHP olarak bir projemiz daha var. 50 tane tablet aldık. Okullara giderek ihtiyaç sahibi aileleri tespit ettik. Önümüzdeki hafta, hayırseverlerin karşıladığı bu tabletleri evleri ziyaret ederek dağıtacağız. Bir diğer projemiz de Atatürk’ün Nutuk kitabından 2 bin 500 adet sipariş verdik. Bunları da her eve ulaştıracağız. Buradaki amacımız; çocukların, okula gidemediği için evde bulunduğu sürede kitap okuması. CHP olarak Fethiye’de ilki yapmak istiyoruz. CHP’nin halkın partisi olduğunu göstermek istiyoruz. Halkın içine girdiğini de ispatladık. Şu anda kamuoyunda görüldüğü gibi CHP olarak halktan yana politika üretiyoruz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Süper Lüks Yat “THE RAGNAR”10 Milyon TL Bıraktı

Malta Bayraklı “THE RAGNAR” isimli 68 metre uzunluğundaki süper lüks yat Muğla’nın Fethiye ilçesinde su …