Cuma , Ağustos 19 2022
Anasayfa / Anasayfa / CHP Fethiye Seçime Hazır

CHP Fethiye Seçime Hazır

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir ve  ilçe yönetimi olası bir erken seçime hazır. Yapılan çalışmalarla göz dolduran ilçe yönetimi projeleri ile de göz dolduruyor.

CHP Fethiye İlçe Örgütü, İlçe Başkanı Mehmet Demir önderliğinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde sorunları yerinde dinleyerek tespit eden CHP Fethiye İlçe yönetimi, gerekli notları alarak çözüm üretimine yönelik projeler hazırlıyor. Olası bir erken seçime karşı her an hazır olduklarını da vurgulayan Başkan Demir gözlemlerini şu sözlerle aktarıyor:

“GÖZÜMÜZÜ HER GÜN AÇLIĞA, YOKSULLUĞA VE ZAMA AÇIYORUZ”

“Ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Gözümüzü her gün açlığa, yoksulluğa, sefalete, işsizliğe ve zamlara açıyoruz. Bundan daha kötü ne olabilir dediğimiz her şeyden daha kötüsü milletin başına geliyor. Dün, bugünü aratıyor.”

“AMACIMIZ ÜLKEMİZİ KRİZDEN ÇIKARMAK”

“Vatandaşın sorunlarını görmezden gelen bir iktidar anlayışı ile karşı karşıyayız. Sarayın ışıkları öylesine parlıyor ki gözler sokakta, pazarda, okullarda, vatandaşın mutfağında ne olup bittiğini göremiyor. Ancak biz, Cumhuriyet Halk Partisi kadroları olarak bu devranı döndürmeye ant içtik. Bu halk bunca sefaleti, yoksulluğu ve yolsuzluğu hak etmiyor. Etiyle tırnağıyla kazıyarak kurduğu cumhuriyetin kazanımlarını, bir avuç insana yedirmeyi kabullenemiyor. O nedenle var gücümüzle çalışıyoruz. Amacımız ülkemizi bu krizden, bu çıkmazdan kurtarmak ve biz bunu başaracağız. Bu iktidarı yapılacak ilk seçimde sandıkla göndererek vatandaşa derin bir nefes aldıracağız. Halkımız müsterih olsun. CHP varsa umut da vardır.”

About egegazetesi

Check Also

Göcek Meydanı’nda Müzikli Akşamlar

Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı’nda sanatçılar Aysun Karasaçlı, Adem Kazan, Ali Tunç ve Mustafa Selçukoğlu …