Pazar , Mayıs 26 2024

Çevre Temizliği Etkinliğine Katıldı

Adalet Bakanlığına bağlı Fethiye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Büyük Samanlık Koyunda Çevre Temizlik Etkinliği gerçekleştirdi. Tüm ilçe protokolünün hazır bulunduğu etkinliğe katılan protokol üyeleri toplanan çöplerin orada bulunan çöp arabasına konmasına yardımcı oldular. Keyifli ve samimi bir atmosferde gerçekleşen etkinlik, temizlik çalışmalarına vatandaşların da sahip çıkması ve doğanın korunması dilekleriyle son buldu.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Fethiye Cumhuriyet Baş Savcısı Kurtca Eker, Fethiye İl Gençlik Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, Fethiye İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel, Fethiye Denetimli Serbestlik Müdürü Mehmet Aksu ve Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Hıra ve Yönetim Kurulu Üyesi Emre Başaran katıldı.

Adalet Bakanlığınca Türkiye genelinde denetimli serbestlik infaz uygulamalarından kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalıştırılma diğer adıyla kamu hizmeti cezası kapsamında piknik alanları, yeşil alanlar ve mesire alanları gibi uygun görülen yerlerde temizlik çalışmalarının gerçekleştirilmesi kapsamında yapılan Çevre Temizlik Etkinliği bu yıl 26 Ağustos tarihinde Aksazlar ve Büyük Samanlık Koyu arasındaki yol güzergahı arasında başlamış olup, 29 Ağustos Perşembe günü Büyük Samanlık Koyunun temizlenmesi ile tamamlandı. Tüm ilçe protokolünün hazır bulunduğu etkinliğe katılan protokol üyeleri toplanan çöplerin orada bulunan çöp arabasına konmasına yardımcı oldular. Keyifli ve samimi bir atmosferde gerçekleşen etkinlik, temizlik çalışmalarına vatandaşların da sahip çıkması ve doğanın korunması dilekleriyle son buldu.

About egegazetesi

Check Also

Seydikemer “Bi Dünya Çocuk” İle Şenlenecek

İlçemiz Seydikemer Esnaflarından Murat YAYA’nın kardeşinin açmış olduğu “ Özel Seydikemer Bi Dünya Çocuk Kreş …