Cuma , Temmuz 23 2021
Anasayfa / Anasayfa / Bir Kişi Gözaltında

Bir Kişi Gözaltında

Fethiye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen bir kişiyi gözaltına aldı.

Fethiye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri ilçe genelinde başarı ile sürdürdüğü uyuşturucu madde ticareti konuları ile ilgili yapılan çalışmalarda bir kişi gözaltına alındı. Fethiye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri yaptığı çalışmalarda E.U (34) isimli şahısın Uyuşturucu madde ticareti yaptığını tespit etti. Yapılan çalışmalarda değişik tarihlerde şahıstan 12,24 gr sentetik kannobinoid maddesi elde geçirildi.  Yapılan operasyonda polis ekipleri E.U’yu Taşyaka Mahallesinde yakaladı. Şahısın ikametinde Narkotik Madde Arama Köpeği (NMAK) Köpeği ile yapılan aramada 2 parça halinde 12,56 gr Sentetik Kannobinoid maddesi ve paketleme de kullanılan kağıtlar ele geçirildi. Polis ekiplerince gözaltına alınan şahıs emniyetteki işlemlerinin ardından ‘Uyuşturucu Madde Ticareti’ yapmak suçundan adliyeye sevk edilecek.

About egegazetesi

Check Also

Kadın Girişimi Kooperatifi

Fethiye’de üreten kadınların desteklenmesi amacıyla Fethiye Belediyesi işbirliği ile yürütülecek çalışmalar için kurulan S.S. Fethiye …