Cuma , Aralık 4 2020
Anasayfa / Anasayfa / Beyza Girgin Kurtarılamadı

Beyza Girgin Kurtarılamadı

Girgin ailesinin küçük kızları Beyza Girgin kurtarılamadı. 25 Ağustos Pazar günü Fethiye-Antalya Karayolu Kavaklı Mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 9 kişi yaralanmıştı. Güler Beyza Girgin’in Cenazesi dün öğle namazına müteakip Karamersin Hamza Mezarlığı’nda gözyaşları arasında defnedildi. Feci kazada Ramazan Girgin, eşi Hacer Girgin, diğer kızları Emine Seher ve Hatice Kübra Girgin de yaralanmıştı.

Memur-Sen Fethiye İlçe Başkanı, Fethiye İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Araştırma görevlisi, 1990 Fethiye İmam Hatip Lisesi mezunu, Muğla Önder İmam Hatipliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Okul Aile Birliği Komisyon Başkanı Ramazan Girgin’in yoğun bakımda olan küçük kızı, Fethiye İmam Hatip Fen Ve Sosyal Bilimler Lisesi Proje Okulu lise ikinci sınıf öğrencisi Güler Beyza Girgin hayatını kaybetti.

Güler Beyza Girgin’in Cenazesi dün öğle namazına müteakip Karamersin Hamza Mezarlığı’nda gözyaşları arasında defnedildi. Feci kazada Ramazan Girgin, eşi Hacer Girgin, diğer kızları Emine Seher ve Hatice Kübra Girgin de yaralanmıştı.

About egegazetesi

Check Also

Yatırım Ortamına Işık Tutuyor

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) tarafından hazırlanan ‘2019 Fethiye Seydikemer Sosyo Ekonomik Raporu’ bölgemizin …