Salı , Ağustos 16 2022
Anasayfa / Anasayfa / Belediyespor’dan Özyer Group’a Ziyaret

Belediyespor’dan Özyer Group’a Ziyaret

Bu yıl ING Basketbol Süper Ligi’ne yükselen Lokman Hekim Fethiye Belediyespor yöneticileri Özyer Group’a bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Basketbol Kulübü Başkanı İzzet Durak, II. Başkan Miraç Efe Doğan ve Kulüp Genel Sekreteri Yavuz Topateş, Özyer Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özyer’i şirket merkezinde ziyaret etti. Ziyarette Özyer Group Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özyer ile bir araya gelen Yönetim Kurulu üyeleri, takımın Süper Lig’e çıkış süreci ve yeni transferler başta olmak üzere takımın son durumu hakkında bilgi sundular. Hasan Özyer’e bir de 48 numaralı forma hediye eden Yönetim Kurulu üyeleri, Süper Lig’in Fethiye’nin tanıtımına, ekonomisine, sosyal hayatına yapacağı olumlu katkılar hakkında bir sunum gerçekleştirdiler. Muğla eski milletvekili Hasan Özyer de “sporun siyaset üstü bir kurum olduğunu, tüm dünyada ve ülkemizde sporun kitleler üzerindeki etkisinin gün geçtikçe arttığını, bu çerçevede Fethiye’nin isminin Türk basketbolunun dev camialarıyla beraber anılmasının Fethiye’ye büyük katkı sağlayacağını” belirtti. Sözlerine devam eden Hasan Özyer, “Özyer Group olarak takıma destek konusunda ellerinden gelen yardımı yapacaklarını ve Fethiye’deki tüm kişi ve kuruluşları da aynı şekilde imkânları ölçüsünde basketbola destek vermeye davet ettiğini” belirtti.

Kulüp yöneticileri ziyaret sonunda “Hasan Özyer’i 3 Ekim Cumartesi günü Fethiye’de oynanacak ilk Süper Lig maçı olan Frutti Extra Bursaspor maçında ya da önümüzdeki hafta İstanbul’da oynanacak olan  Fenerbahçe Beko maçında Fethiye tribünlerinde görmek istediklerini” vurguladılar.

LİGE RENK KATACAĞIZ

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Basketbol Takımı Başantrenör’ü Alkım Ay açıklamada bulundu. Konuşmasında varmak istedikleri bir nokta olduğunu ve yeni oyuncularla lige renk katacaklarını dile getiren Ay, “Süper Lige alındığımızı sadece bir hafta önce öğrendik. Transferlerimizin bir haftada yetişmesi mümkün değildi. O yüzden bugün sadece bir yabancıyla oynayabildik. Yaklaşık bir aydır çalışan bir takımımız var. Çalıştığımızı bugün sahada bana gösterdikleri için oyuncularıma çok teşekkür ediyorum. . Hangi ligde olduğumuzun çok önemli değil. Basketbol adına varmak istediğimiz bir nokta var. O noktaya her geçen gün çıkmak için çok büyük çaba sarf eden bir oyuncu grubuna sahibim. 2 Amerikalımız bugün itibariyle Fethiye’de olacaklar. İlk birkaç hafta zor bir fikstürümüz var ama kadromuz yavaş yavaş oturacak. 5 yabancımız tamamlanınca lige renk katacağız. Bizim basketbol adına varmak istediğimiz bir nokta var. Bütün çalışmalarımızı o yönde sürdüreceğiz. Ben tekrar tüm basketbol camiasına yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum, teşekkürler.” Dedi.

About egegazetesi

Check Also

Süper Lüks Yat “THE RAGNAR”10 Milyon TL Bıraktı

Malta Bayraklı “THE RAGNAR” isimli 68 metre uzunluğundaki süper lüks yat Muğla’nın Fethiye ilçesinde su …