Cuma , Ağustos 19 2022
Anasayfa / Anasayfa / Başkan Saatcı’dan Kaymakam Şahiner’e hayırlı olsun

Başkan Saatcı’dan Kaymakam Şahiner’e hayırlı olsun

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye’ye yeni atanan Kaymakam Muzaffer Şahiner’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Samimi ortamda geçen ziyarette konuşan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Ben nezaketen kendisine hoş geldin demek için buradayım. Bizim burada görev süremizdeki 7. Kaymakam oldu. Sayın Kaymakamım, devletimizin buradaki temsilcisidir. Daha önce olduğu gibi bu coğrafyaya hizmet etmeye devam edeceğiz. Kaymakamımızın genç ve dinamik olması bizler için büyük bir artı. Hep birlikte Saygıdeğer Fethiyelilere hizmet edeceğiz. Sayın Kaymakamımıza ‘hoşgeldiniz’ diyor, görev süresince sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir çalışma dönemi diliyorum” diye konuştu.

 

Kaymakam Muzaffer Şahiner ise,  “Fethiye gibi büyük, nadide güzellikte bir ilçede göreve başlamaktan onur ve gurur duyuyorum. 22 yıldır fiilen kaymakamlık yapıyorum ancak yeniden başlamış gibi heyecanlıyım. Sabah 5’de kalktım ve Fethiye’ye tanımaya çalışıyorum. Kurumlarla koordinasyon ve işbirliği içerisinde Fethiye’de taş taş üstüne koyabilirsek, en mutlusu biz olacağız” ifadelerini kullandı.

About egegazetesi

Check Also

Göcek Meydanı’nda Müzikli Akşamlar

Müzikli Fethiye Akşamları Göcek Meydanı’nda sanatçılar Aysun Karasaçlı, Adem Kazan, Ali Tunç ve Mustafa Selçukoğlu …