Cumartesi , Aralık 2 2023

Başkan Saatcı’dan Kaymakam Şahiner’e hayırlı olsun

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye’ye yeni atanan Kaymakam Muzaffer Şahiner’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Samimi ortamda geçen ziyarette konuşan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Ben nezaketen kendisine hoş geldin demek için buradayım. Bizim burada görev süremizdeki 7. Kaymakam oldu. Sayın Kaymakamım, devletimizin buradaki temsilcisidir. Daha önce olduğu gibi bu coğrafyaya hizmet etmeye devam edeceğiz. Kaymakamımızın genç ve dinamik olması bizler için büyük bir artı. Hep birlikte Saygıdeğer Fethiyelilere hizmet edeceğiz. Sayın Kaymakamımıza ‘hoşgeldiniz’ diyor, görev süresince sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir çalışma dönemi diliyorum” diye konuştu.

 

Kaymakam Muzaffer Şahiner ise,  “Fethiye gibi büyük, nadide güzellikte bir ilçede göreve başlamaktan onur ve gurur duyuyorum. 22 yıldır fiilen kaymakamlık yapıyorum ancak yeniden başlamış gibi heyecanlıyım. Sabah 5’de kalktım ve Fethiye’ye tanımaya çalışıyorum. Kurumlarla koordinasyon ve işbirliği içerisinde Fethiye’de taş taş üstüne koyabilirsek, en mutlusu biz olacağız” ifadelerini kullandı.

About egegazetesi

Check Also

AB Tescili İçin İlk Adım Tamam

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) GEKA destekli  ‘Fethiye Kaya İnciri Coğrafi İşaret Tescili AB …