Perşembe , Mayıs 6 2021
Anasayfa / Anasayfa / AK Parti’den Basın Bayramı Ziyareti

AK Parti’den Basın Bayramı Ziyareti

Ak Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi ile birlikte bazı yönetim kurulu üyeleri, 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı sebebiyle Ege Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sevinç Bölük’ü ziyaret etti.

Ziyarette 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı’nı tebrik eden Ak Parti Fethiye Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi; ““Basınımız, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri doğru, tarafsız ve hızlı bir şekilde kamuoyunun bilgisine sunarak, toplumu aydınlatarak, görev ve sorumluluğu yerine getirmektedirler. İfade ve haber alma özgürlüğünün kazanıldığı ve basınımızın daha özgür şartlarda çalışmasında mihenk taşı olan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nın, demokrasinin ve milli iradeye el koymaya çalışıldığı vatana ihanetin, insanlığın bittiği an olan 15 Temmuz darbe girişiminden günler sonraya denk gelmesi ayrı bir anlam ve önem taşımaktadır. Bilindiği gibi bu süreçte, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vefalı ve kadirşinas halkımızı meydanlara davet etti, demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkma çağrısının yapılmasına aracı olan basın mensupları ve gazeteciler, o anda kutsal ve değerli bir görevi yerine getirmişlerdir. Bu vesileyle, doğru, tarafsız ve ilkeli yayınlarıyla, mesai mefhumu tanımadan milletimize hizmet eden yazılı ve görsel basınyayın kuruluşlarında görev yapan tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı’nı 110. yıldönümünde tebrik eder, çalışmalarından üstün başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

Fethiye ve Türkiye gündemindeki bazı konuların konuşulduğu ziyarette Ege Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sevinç Bölük “24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı dolayısıyla yapmış olduğunuz ziyaret için teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Fethiye’de sahipli köpek dehşeti, 3.5 yaşındaki kızın kolunu koparıyordu!… 

Muğla ili Fethiye İlçesi Çalış mahallesinde bir sitenin bahçesinde oyun oynayan İdil Gençay isimli  (3.5)  …