Pazartesi , Ağustos 15 2022
Anasayfa / Anasayfa / Yolları Güvenli Hale Getiriyor

Yolları Güvenli Hale Getiriyor

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından birçok mahallede yürütülen çalışmalarla kış mevsimi öncesi köylüler daha rahat ve daha güvenli yollara kavuşuyor. Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Bayır Mahallesi Belarası mevkii yolunda asfalt çalışması yapıldı. Seydikemer ilçesinde mahalle yollarının asfalt yapım çalışması devam ediyor. Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yaklaşan kış ayları öncesi Bayır Mahallesi’ndeki yolların bakımını yapıyor. Vatandaşların daha güvenli yollarda ulaşım sağlayabilmesi için Bayır Mahallesi Belarası Mevkiinde 3 buçuk kilometrelik yolda önce onarım çalışması yapıldı. Daha sonra asfaltlama çalışması yapıldı. Asfalt çalışmalarını Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak’ta yerinde inceledi. Yeni yollarına kavuşan mahalle halkı, Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Bayır Mahallesi’nde ekiplerin çalışmalarını gören bir vatandaş; “Seydikemer Belediyesi ihtiyacımız olan yolları asfalt yaptığı için çok teşekkür ederiz. Bayır Mahallesinin Belarası mevkiinde yer alan yol Karabel’in başından yaklaşık 3 kilometrelik bir yolumuz tamir ediliyor. Yol onarım çalışmasının neticelendirilmesinin ardından da asfalt çalşmaları yapılıyor. Başkan Yardımcımız Ramazan Kaynak ve yanında bir ekip gelip çalışmaları burada takip ediyorlar. Seydikemer Belediyesi ve Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e çok teşekkür ediyorum tekrar” dedi.

SEYDİKEMER BELEDİYESİ YOL ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Çökek Mahallesi’nde yol bakım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vatandaşlar özverili çalışmalardan dolayı Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e teşekkür etti.

Seydikemer Belediyesi ilçedeki mahallelerinin daha yaşanabilir olması için çalışmalarına devam ediyor. Seydikemer’in dört bir yanında rutin olarak gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında bozuk yollar vatandaşların daha rahat bir ulaşım sağlaması için yenileniyor. Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Çökek Mahallesi’ndeki yol bakım çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan asfalt çalışması sonucu 3 buçuk kilometrelik yol asfaltlandı.

Seydikemer Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarının çok memnun edici olduğunu vurgulayan Çökek Mahalle Muhtarı Süleyman Fahri Bildirici; “Değerli başkan yardımcımız Ramazan Kaynak, yapılan işleri yerinde kontrol ediliyor. Bu çalışmaları an be an takip ediyorlar. Seydikemer Belediye Başkanımız Yakup Otgöz ve ekibine teşekkür ediyorum. Köylülerimiz buradalar. Onlar da yapılan çalışmalardan memnunlar. Teşekkür ederiz” diye konuştu.

Çökek Mahallesi’nden Ömer Bildirici; “Köyümüze yapılan hizmetlerden dolayı başkanımıza ve muhtarımıza teşekkür ediyoruz. Yapılan hizmetlerden memnunuz. Hem muhtarımızdan hem Yakup Başkanımızdan hem Ramazan Başkanımızdan memnunuz” dedi.

About egegazetesi

Check Also

Süper Lüks Yat “THE RAGNAR”10 Milyon TL Bıraktı

Malta Bayraklı “THE RAGNAR” isimli 68 metre uzunluğundaki süper lüks yat Muğla’nın Fethiye ilçesinde su …