Pazartesi , Ağustos 15 2022
Anasayfa / Anasayfa / Yeşilüzümlü – Ortaköy Yolu Tamamlandı

Yeşilüzümlü – Ortaköy Yolu Tamamlandı

Fethiye Belediyesi yol çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Fethiye Belediyesi Başkan Vekili Metin Sevinç ve Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli, arazide yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın Ankara programı dolayısıyla başkan vekilliğini, Belediye Meclis Üyesi CHP’li Metin Sevinç’e bırakmıştı. Başkan Vekili Metin Sevinç ve Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli ile Fen İşleri Müdürü Tahir Başaran’ın çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğü Foça Mahallesi ile Üzümlü Ortaköy bölgesinde incelemelerde bulundu.

FOÇA’DA 52 BİN 991 M² PARKE
Belediye Başkanı Alim Karaca’nın çabalarıyla Foça ve Tuzla başta olmak üzere birçok bölgede elektrik dağıtım şirketi AYDEM ile Fethiye Belediyesi işbirliği yaparak, elektrik hatlarının yeraltına alınması çalışması yapılmıştı. 52 bin 991 m² parke, 141 m bordür, 7 bin 749 m serbest boy oluk, 2 bin 929 m oluklu bordür döşeme işlemlerinin yapılmasının ardından Foça Mahallesi’nde sona gelindi. Civcili Ahmet Ağa Meydanı, Emekliler Meydanı çevresinde çalışmalar devam ediyor. Başkan Vekili Sevinç ve Başkan Yardımcısı Bolelli bu bölgede vatandaşların sorunlarını da dinledi.

YEŞİLÜZÜMLÜ ’DE 30 BİN M² ASFALT
Arazi incelemesi, Foça Mahallesi’nin ardından Yeşilüzümlü Ortaköy hattında devam etti. Fethiye’yi Seydikemer ilçesine bağlayan Üzümlü – Ortaköy yolundaki genişletme çalışmasının ardından asfalt dökümüne başlandı. Bölgede 30 bin m² alanda asfalt çalışması yapılacak.

About egegazetesi

Check Also

Süper Lüks Yat “THE RAGNAR”10 Milyon TL Bıraktı

Malta Bayraklı “THE RAGNAR” isimli 68 metre uzunluğundaki süper lüks yat Muğla’nın Fethiye ilçesinde su …