Çarşamba , Mayıs 29 2024

Sürat Kargo Ücretsiz Taşıyor

Sürat Kargo; depremzede vatandaşlara gönderilecek yardımların ücretsiz taşınacağını bildirdi. Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem, ülke genelinde derin üzüntü yaratmıştı. Yardım kampanyaları ile deprem bölgesindeki halkın yaraları sarılmaya çalışılırken, önde gelen lojistik şirketlerinden Sürat Kargo; depremzede vatandaşlara gönderilecek yardımların ücretsiz taşınacağını bildirdi.
Sürat Kargo Fethiye Şubesi, vatandaşların getirdiği yardımları Elazığ’daki deprem bölgesine ücretsiz ulaştırıyor. Şube Yetkilisi Kamil Mutlu Demirtaş, hayırsever ve duyarlı vatandaşlara teşekkür etti. Demirtaş, “Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremin ardından Türkiye genelinde olduğu gibi Fethiye ve Muğla’da iş insanları ve vatandaşlar bölgeye yardımda bulunmak için sefer olmuşlardır” dedi.
Sürat Kargo Fethiye Şube Yetkilisi Kamil Mutlu Demirtaş açıklamasında, “Sürat Kargo bölgeye yapılacak olan yardımları ücretsiz taşıyacaktır. Sürat Kargo Fethiye Şubesi olarak yaraların sarılması için duyarlı vatandaşların kargolarını ücretsiz olarak taşıyacağız. Vatandaşların gönderdiği yardımları, emanetleri yerine ulaştıracağız. Bu zor günlerde Elazığ halkına yardım elini uzatmak herkesin görevidir” ifadelerini kullandı.
Elazığ’da yaşanan ve birçok ilde hissedilen 6.8 şiddetindeki depremin ardından yaralar sarılmaya çalışılıyor. Türkiye’nin dört bir yanından tek yürek olan vatandaşlar bölgeye yardım yağdırırken, Yurtiçi Kargo’dan alkışlanacak bir hamle geldi.
ÜCRET TALEP ETMEYECEK
Sosyal medya üzerinden açıklama yapan şirket, deprem bölgesine gönderilecek yardım kargolarının ücretsiz olarak teslim edileceğini duyurdu.
Yurtiçi Kargo’dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Elazığ ve Malatya depremlerinden etkilenen vatandaşlarımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Deprem bölgesine iletmek istediğiniz tüm yardımları şubelerimize teslim edebilirsiniz. Kargolarınız ücretsiz olarak AFAD’ın yönlendirdiği afet bölgelerine ulaştırılacaktır.”

About egegazetesi

Check Also

Seydikemer “Bi Dünya Çocuk” İle Şenlenecek

İlçemiz Seydikemer Esnaflarından Murat YAYA’nın kardeşinin açmış olduğu “ Özel Seydikemer Bi Dünya Çocuk Kreş …