Perşembe , Mayıs 23 2024

ORTACA’DA AMBALAJ ATIKLARIN TOPLANMASI VE DEĞERLENDİRİLMESİ HAKKI KİRAYA VERİLECEKTİR

Ortaca Belediye Başkanlığı’nca Ortaca İlçe sınırları içerisinde üretilen ambalaj atıklarının, mevzuat hükümleri çerçevesinde evsel atıklardan ayrı toplanması, taşınması ve ayrıştırılması için etkin bir sistem kurulması vb. işlerin kiraya verilmesi için 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiraya verilmesi ihalesi, 23.02.2021 tarihinde saat:10:30’da Ortaca Belediyesi Encümen Toplantı Odasında yapılacaktır.

Basın İlan Kurumu portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre; Ortaca İlçe sınırları içerisinde ambalaj atıklarının kaynağından ayrı toplanması, taşınması ve değerlendirilmesi hakkında kiraya verilmesi işi ihale edilecektir.

Ayrıntılı bilgiye; https://www.ilan.gov.tr/ilan/736543/ihale-duyurulari/kullanim-hakki-ve-isletme-haklarinin-kiraya-verilmesi/ortacada-ambalaj-atiklarin-toplanmasi-ve-degerlendirilmesi-hakki-kiraya-verilecektir linkinden ulaşabilirsiniz.

About egegazetesi

Check Also

“Çok Güzel Bir Proje Yapacağız”

Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan Değirmenbaşı Konaklamasız Orman Parkı’nın işletme ihalesi gerçekleştirildi ve …