Çarşamba , Mayıs 29 2024

Normalleşme Dönemine Hazır

Sahil bandında hem çocuklara, hem de yetişkinlere eğlenme ve keyifli vakit geçirme imkanı sunan Şehit Fethi Bey Parkı’ndaki oyuncaklar, çocuklar için elden geçirildi ve park yeni normalleşme dönemine hazır hale getirildi.

Fethiye Belediyesi ekipleri toplam 68 bin m²’lik park alanını ve 5 bin m²’lik çocuk oyun alanını normalleşme dönemine yetiştirmek için sıkı bir çalışma içine girdiler. Pandemiyle mücadelede Türkiye 1 Haziran’dan sonra yeni bir döneme girerken, son Kabine toplantısından sonra alınan kararlar çerçevesinde spor sahaları, spor salonları, kafeler, çay bahçeleri, halı sahalar ve çocuk parkları tekrar açıldı. Fethiye Belediyesi’ne bağlı ekipler de Fethiye’nin en büyük parkı konumundaki Şehit Fethi Bey Parkı’nı yeni döneme hazır hale getirdiler.

Park içindeki oyun kulesi, salıncaklar, kaydıraklar, tahterevalliler elden geçirilerek kırık ve yıpranmış olanlar onarıldı, kullanılamayacak durumda olanlar ise yenilendi. Belediye yetkilileri, aileleri ve çocukları keyifli zaman geçirmeleri için tekrar Şehit Fethi Bey Parkı’na davet ederken, bir yandan da Covid’e karşı dikkatli olmaları parkı temiz tutmaları konusunda uyardılar.

About egegazetesi

Check Also

Seydikemer “Bi Dünya Çocuk” İle Şenlenecek

İlçemiz Seydikemer Esnaflarından Murat YAYA’nın kardeşinin açmış olduğu “ Özel Seydikemer Bi Dünya Çocuk Kreş …