Perşembe , Eylül 21 2023

Kardelen Türk Sanat Müziği Topluluğu’ndan Muhteşem Konser

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye şubesi bünyesinde 2016 yılında  kurulan Kardelen Türk Sanat Müziği Topluluğu muhteşem bir konser gerçekleştirdi. Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi salonunda yoğun bir ilginin olduğu konserde Şef Şule Bozok,birbirinden güzel şarkıları koro ile birlikte seslendirdi. Kardelen Türk Sanat Müziği korosu konser sonunda ayakta alkışlandı.

ÇYDD Fethiye şubesi Kardelen korosu Türk Sanat Müziğinin unutulmaz eserlerini seslendirerek Fethiye’de yaşayan vatandaşlara muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.  Fethiye Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen konsere yoğun ilgi oldu. Elvan Dördüncü’nün sunumunda,  Şef Şule Bozok yönetimindeki konserde;  Türk Sanat Müziğinin birbirinden güzel eserleri  koro ve solo olarak seslendirildi. Konser sonunda koro üyeleri ayakta alkışlandı.Fethiye’de yaşayan değişik mesleklerden emeklilerin oluşturduğu Kardelen Türk Sanat Müziği Topluluğunun yeni konserlere imza atacağı da belirtildi. ÇYDD Fethiye Şube Başkanı Tuğrul Yılmaz, konser sonunda koro üyelerini bir bir kutlayıp teşekkür etti.

About egegazetesi

Check Also

Kavaklıdere’de 3 Mahalleye Sıcak Asfalt Yapıldı

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Kavaklıdere İlçesinde başlatılan asfaltlama çalışmalarında, Menteşeoğlu, Mustafa Yılmaz ve Sazak Caddelerinde …