Pazar , Haziran 16 2024

İYİ Parti’den Ak Parti’ye Ziyaret

İyi Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut, İyi Parti İlçe Başkanı Suat Aybek ve meclis üyesi adayları ile birlikte AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, AK Parti İlçe Başkanı Bekir Eser ve Meclis Üyesi Adaylarını ziyaret etti. Ziyarete seçim çalışmaları sebebiyle birkaç dakika geç gelen Muhittin Kayabaş, Nagihan Bulut’a leylak hediye etti.

AK Parti İlçe Başkanı Bekir Eser, “Daha önce İyi Parti İlçe Teşkilatını AK Parti olarak ziyaret ettik onlarda bize iadeyi ziyarette bulundu. Fethiye’de barış ve saygı içerisinde bir seçim süreci var ve inşallah da böyle olmaya devam edecek” dedi.

Yaşanabilecek küçük sorunlara takılmadan seçime odaklanmak gerektiğini ifade eden İyi Parti İlçe Başkanı Suat Aybek de “Uyumlu olacağımızdan şüphemiz yok. Yıllardır birbirimizi tanıyan insanlarız. İnşallah bu seçimi de güzel bir şekilde geçireceğimize inanıyoruz. Böyle yakın iki seçim bürosu da yoktur. Herkese başarılar dilerim” diye konuştu.

ZİYARETİNİZ DOSTLUK ATMOSFERİNE KATKI SUNDU

İyi Partinin ziyaretinden çok memnun olduklarını vurgulayan Muhittin Kayabaş da şu sözleri kaydetti, “Ziyaretiniz bizi fazlasıyla memnun etti. Dostluk havasında geçen bu yarış sizlerin de bizi ziyarete gelmesi ile pekişti. Fethiyemiz, Belediyemiz açısından güzel şeyler bunlar. Elbette bu görev bir kişiye nasip olacak. Siz olursanız biz sizin yanınızda olmak isteriz. Biz olursak da sizlerle beraber olmak isteriz. Yardımcı olmak boynumuzun borcu olur. Birlik beraberlik içinde Fethiye’yi yönetmek istiyoruz. Ziyaret ettiğimiz yerlerde görenler ‘Birlikte oynamışsınız çok iyi yapmışsınız’ diyorlar.”

BU BİR YARIŞ

Adaylar içerisinde kadın aday bulunmasının seçim ortamındaki barış atmosferine katkı sağladığını belirten İyi Parti Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut, “Her kim kazanırsa kazansın Fethiye kazanacak. Çocuklarımız aynı okulda okuyorlar. Bu bir kavga değil, bu bir savaş değil; bu bir yarış. Bu yarışta da elinden geleni yapıyor. Bu barış ortamının oluşmasında bir kadın adayın da olmasının katkısı var” sözlerini kaydetti.

About egegazetesi

Check Also

TURMEPA Fethiye Kıyı ve Deniz Merkezi Bölgenin Deniz Eğitim Üssü Olmaya Devam Ediyor

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın Fethiye’ye 2006 yılında kazandırdığı Kıyı ve Deniz Merkezi, Fethiye Belediyesi iş birliğiyle …