Cuma , Temmuz 23 2021
Anasayfa / Anasayfa / İtfaiye Müdahale Ederken Araç Hareket Etti

İtfaiye Müdahale Ederken Araç Hareket Etti

 

Fethiye’nin Karaçulha Mahallesi Toptancı halinde seyyar köftecilik yapan Adem Karadağ’a ait park halindeki köfteci minibüsünde, yangın çıkarak kullanılmaz hale geldi.

Olay; Karaçulha Mahallesi Toptancı Hali yolunda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; Karaçulha halinde seyyar köftecilik yapan Adem Karadağ’a ait park halindeki köfteci minibüsünde, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyerek aracı saran alevleri gören çevredeki esnafların ihbarı üzerine, Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Fethiye Grup Amirliği ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevlerin sardığını minibüse müdahalesi sırasında park halindeki minibüs bir anda hareket etmeye başladı. Minibüsün önünde duran itfaiye aracı ve bazı otomobiller minibüsün önünde çekilirken, çevredeki vatandaşlar aracı durdurmak için terlerine taş ve beton çiçek saksısı koymaya çalıştı. Vatandaşların ve esnafların korku dolu anlar yaşadığı yangın itfaiye ekiplerinin yoğun müdahalesi sonucu söndürüldü. Yangın nedeniyle minibüs kullanılamaz hale geldi. Yangın çıktığı sırada bir cep telefonuna yansıyan görüntü yaşanan paniği ortaya çıkardı.

About egegazetesi

Check Also

Kadın Girişimi Kooperatifi

Fethiye’de üreten kadınların desteklenmesi amacıyla Fethiye Belediyesi işbirliği ile yürütülecek çalışmalar için kurulan S.S. Fethiye …