Pazartesi , Temmuz 22 2024

Esnaf Hastanesi’nden Fethiyespor’a Destek

Fethiyespor ve Lokman Hekim Esnaf Hastanesi sponsorluk anlaşması uzatıldı. Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, en büyük destekçilerinin Esnaf Hastanesi ve  Fethiye Belediyesi olduğunu belirtip teşekkür ederken, Esnaf Hastanesi yönetim kurulu başkanı İsmail Başoğlu herkesi Fethiyespor’a destek olmaya çağırdı.

Lokman Hekim Esnaf Hastanesi kuruluşu olan S.A.F içerisinde gerçekleştirilen imza törenine Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Başoğlu, Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı,  Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiyespor Yöneticisi Uğur Keskin katıldılar.

Fethiyespor ile sözleşme imzalayan Lokman Hekim Esnaf Hastanesi yeni sezonda da Fethiyespor’a altyapı ve profesyonel takıma desteklerini sürdürecek.

İmza töreninde konuşan Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı Fethiye Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nin, Fethiyespor için çok büyük katkıları olduğunu belirterek “Esnaf Hastanesi’ne ne kadar teşekkür etsek azdır.Her türlü desteği veriyorlar. Bizim 700’e yakın altyapımızda sporcularımız var. Onlar için de ellerinden geleni yapıyorlar.   Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca’da, elinden gelen desteği veriyor. Kendileri yol arkadaşımız”

“AHMET ARAS’I ZİYARET ETTİK”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı ziyaret ettiklerini belirten Esat Bakırcı “kendileri de sahalar ve gelir kaynakları konusunda yardımcı olacaklar. Onun için kendileri çalışma yapacaklar. Ondan haber bekliyoruz” dedi.

“KILLARI KIPIRDAMAYANLAR VAR”

Esat Bakırcı  Fethiye’de birçok şirket olduğunu ama desteklerinin olmadığını belirterek “Birçok şirket var ama kılları kıpırdamıyor, bize yardımcı olmalarını istiyoruz. Bizim yanımızda belediye başkanımız ve Esnaf Hastanesi var. Bazılarının da küçük yardımları oluyor. Fethiye’de yaşayan herkesi Fethiye sporumuza yardımcı olmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı

“11 MİLYON BORCUMUZ VAR”

Yeni sezon öncesi bilgilerde veren Esat Bakırcı  “Yeni sezon başlıyor, 9.000.000 TL sporcuların maç başları var. 2 milyon da piyasaya borçlarımız var. Halk sahip çıkmadıkça bu iş yürümez. Halkımız sahip çıkmalıdır. Bu çocuklarımız için sahip çıkmalıdır, bu çocuklarımızı biz kötü alışkanlıklardan koruyoruz. Küçük çocuklar kötü alışkanlıklara başladı. Biz sporla bunların önüne geçiyoruz, biz bunları yapmayacaksak  Fethiye senin olmuş ne önemi var. Ben  Fethiye’yi seviyorum, Fethiye’nin çocuklarını seviyorum. Tüm sıkıntılara rağmen Fethiyemize Fethiyespor’umuza sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

Lokman Hekim Esnaf Hastanesi müdürü Şenol Tüzemen’e de teşekkür eden Bakırcı “Kendisi Fethiyeli değil ama Fethiyeli gibi her Türlü desteği sağlıyor. Hep yanımızda çok teşekkür ediyorum, iyiki var” ifadelerini kullandı.

İSMAİL BAŞOĞLU “FETHİYESPOR’A SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Lokman Hekim Esnaf Hastanesi yönetim kurulu başkanı İsmail Başoğlu, Fethiye’nin yerel bir kuruluşu olmanın, sivil toplum kuruluşu olmaları nedeniyle ellerinden geldiğinde güçlerinin yettiği kadar, imkanlar doğrultusunda desteklerine devam edeceklerini belirtti. Başoğlu “Altyapı ve profesyonel takıma desteklerimiz sürecek. Bilhassa altyapı konusunda, Esat Başkanımızı bu yükten kurtarmayı amaçlıyoruz. 700 den fazla çocuğumuza sahip çıkmaya devam edeceğiz. Şöyle bir durumda var. Son günlerde yaşadığımız ekonomik sıkıntılar, bizimde gelirlerimizi azalttı. Önümüzdeki günlerin neler getireceğini de kestirmek mümkün değil. Ama Fethiyespor’a desteğimiz devam edecek” dedi.

BAŞOĞLU “FETHİYE’DE SADECE ESNAF HASTANESİ YOK”

İsmail Başoğlu  Fethiye’nin sadece, Esnaf Hastanesi, Esat Bakırcı,  Fethiye Belediyesi’nden ibaret olmadığını belirterek “Fethiye’nin kaymağını ne Esnaf Hastanesi yiyor, ne Fethiye Belediyesi yiyor. Fethiye’nin kaymağını yiyen çok şirket var. Fethiye’ye hiçbir katkıları yok. Fethiyespor’a bizim sahip çıktığımızın yarısı kadar sahip çıksınlar. Fethiyespor olmazsa, altyapı olmazsa yarın esrarcı, eroinci, hapçı çocuklar piyasada dolacak ve siz garson bile bulamayacaksınız. Biz en azından sağlıklı bir gençlik yetiştirmek için yumruğumuzu vuruyoruz. Fethiye’de kimlerin iyi para kazandığını biz biliyoruz” dedi.

“HASTANE MÜDÜRÜ ŞENOL TÜZEMEN’E DE TEŞEKKÜR”

Ayrıca hastane müdürü Şenol Tüzemen’e de teşekkür eden Başoğlu “Kendisi spora nasıl katkı sağlarız diye sürekli çalışıyor, Fethiyeli gibi mücadele veriyor. Müdürümüze de çok teşekkür ediyorum” dedi.

SOYDEMİR “BİZDEN İYİ ŞİRKETLER VAR, KATKI YAPSINLAR”

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve Lokman Hekim Esnaf Hastanesi yönetim kurulu üyesi Mehmet Soydemir’de açıklamalarda bulunarak “Fethiyespor olmazsa olmazlarımızdan. İsmail Abi’de çok güzel bir konuya değindi. Ekonomik olarak şartlar belli ama hastanemiz katkı yapıyor, destek sağlıyor, sponsorluk yapıyor ama maalesef  Fethiye’nin suyunu ekmeğini yiyen bazı şahıslar hiçbir zaman Fethiyespor’un yanında olmadılar. Onlarda destek olsunlar. Durumu çok iyi şirketler var. Bazı şirketler destek oluyor onlardan Allah razı olsun ama,  Fethiye’de yaşıyorsan bunun bir bedeli var. Fethiye’den kazanıyorsan Fethiye’ye de desteğin

About egegazetesi

Check Also

METE VE OTGÖZ, “STATLARI MODERNİZE EDİYORUZ”

AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın …