Perşembe , Eylül 29 2022
Anasayfa / Anasayfa / DENİZ TİCARET ODASI PARİS BOAT SHOWDA

DENİZ TİCARET ODASI PARİS BOAT SHOWDA

08-16 Aralık 2018 tarihleri arasında devam eden Paris Boat Show fuarına IMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye ve Bodrum Şubesi koordinesinde çeşitli firmalar ile birlikte katılım sağlanmıştır. IMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesini temsilen Şube Müdürü Sayın Bülent Telli katılmıştır.

Deniz Turizmi alanının ülkemizin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren firmaların katılımı ile gerçekleştirilen Boat Show’da bu yıl da ülkemize ilgi büyük. Önceki yıllarda tanıtım faaliyetleri kapsamında Fethiye ve Bodrum’a ziyarete gelen Fransız köşe yazarları ve gazeteciler bu yıl da ülkemiz standını ziyaret etmiş ve etkili bir tanıtım gösterebilmek için çeşitli görüşmeler ve iş anlaşmalarına zemin hazırlanmıştır.

IMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye ve Bodrum Şubesi’nin hazırladığı tanıtım kataloglarını inceleyen katılımcılar, bölge hakkında detaylı bilgilere ulaştıklarını belirtmişlerdir.

Türkiye’nin coğrafi güzelliklerini çok beğendiklerini dile getiren Paris Boat Show katılımcıları, ziyaretçileri ve tekne sahipleri, Türkiye’ye gelmek istediklerini belirtmiş ve Türkiye’deki marinalar hakkında bilgi almışlardır.

Paris’te yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Türkiye standına olan ilgi, deniz turizmi alanında ilgi odağının 2019 yılında ülkemiz olacağı gibi değerlendirilmektedir.

About egegazetesi

Check Also

BAŞKAN OTGÖZ PARKE TAŞI DÖŞEDİ

Seydikemer Belediyesi’nin Ceylan Mahallesinde devam eden parke çalışmalarını yerinde inceleyen Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e …