Pazartesi , Temmuz 22 2024

Birim Avm Törenle Hizmete Açıldı

 

Türkiye’nin önemli zincir mağazaları arasında bulunan Birim AVM Fethiye’deki 2. Büyük mağazasını ve Türkiye genelindeki 6. Büyük mağazasını görkemli bir şekilde törenle hizmete açtı. Mustafa Kemal Bulvarı 22 metrelik yolda hizmete giren Birim AV’M’in açılış kurdelesi Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner tarafından kesildi.

Açılış törenine; Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yapalıal, Fethiye İlçe Milli  Eğitim Müdürü Faruk Kaya, AK Parti Fethiye ilçe başkanı Kadir Sarıhan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Birim AVM zincir mağazaları genel yönetim kurulu başkanı Ömer Akpınar ile şirket yöneticileri Yusuf Akpınar, Ahmet Akpınar ve Hüseyin Akpınar ile Birim AVM Mağazaları sorumlu müdürü Abdülbahri Sarıhan katıldılar…

Yoğun katılımın olduğu mağaza açılışında vatandaşlar uygun fiyatlı ürünleri alabilmek için açılış öncesi uzun kuyruklar oluşturdular. Kurdele kesimi öncesi bir konuşma yapan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner “Ekonomimizin artmasını sağlayan kurumsal büyük firmaların ilçemizde şubelerini açmaları ve ticari faaliyetlerini geliştirmeleri, istihdama katkıda bulunmaları gerçekten çok güzel bir gelişme. Böylesine 4 katlı büyük bir firmayı ülkemize ve ilçemize kazandıran Birim AVM mağazalarının yöneticilerini kutluyorum ve takdir ediyorum. İnşallah ileride daha büyük mağazalar açarlar ve gençlerimize iş imkanı sağlarlar. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Birim Mağazaları dua etkinliğinden sonra  kapılarını hizmete açtı.

About egegazetesi

Check Also

METE VE OTGÖZ, “STATLARI MODERNİZE EDİYORUZ”

AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın …