Pazar , Kasım 28 2021
Anasayfa / Anasayfa / Başkan Karaca’ya Doğum Günü Sürprizi

Başkan Karaca’ya Doğum Günü Sürprizi

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya, Fethiye Belediyesi personeli tarafından doğum günü sürprizi hazırlandı. Belediye binasında yapılan kutlamada, Karaca personellerin alkışları arasında salona girdi.

Çalışma arkadaşlarıyla birlikte Fethiye’ye nasıl bir aile olduklarını gösterdiklerini dile getiren Başkan Karaca, “Umarım sizlerle bir gönül bağı kurabilmişizdir. Seçimlerden önce hakkımda sizlere neler söylendi biliyorum. Ama 1 yıl geçtikten sonra sizlerle beraberiz. Fethiye’de nasıl bir aile olunabileceğini hep beraber gösterdik diye düşünüyorum. Bu nazik sürpriz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte Fethiye’de çok güzel işlere imza atacağız. Üzerimize düşen görevleri yerine getirerek 163 bin kişinin gönlüne gireceğiz, gönüllerde taht kuracağız. Beni az çok tanıdınız. Bugün itibariyle 48 yaşına girdim. Orta yaşı geçtim ama hizmet aşkımız, enerjimiz asla bitmez. Fethiye böyle çok daha güzel. Herkes birbirinin gönlüne girebilmeli, gönüllerde taht kurabilmeli. Siyaseti ve siyasi görüşleri bir kenara bırakacağız. El ele kol kola Fethiye’ye güzel hizmetler yapacağız. Güzel hizmetlerde buluşmak üzere hepinize teşekkür ediyorum ” dedi. Karaca, pasta kesiminin ardından çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

About egegazetesi

Check Also

90.000 KG KATYONİK POLİELEKTROLİT ALINACAKTIR

Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’nca  90.000 KG katyonik polielektrolit …