Pazartesi , Temmuz 22 2024

15 Günde Teslim Edilecek

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda sivil toplum kuruluşları, esnafları ve mahalleleri ziyaret eden Kayabaş, projelerini anlatıyor ve kendine yöneltilen talepleri dinliyor.  

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş beraberindeki heyet ile birlikte Muğla İnşaat Mühendisleri Odası Fethiye Temsilcisi Levent Çimen ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Fethiye’ye yapılacak her projede sivil toplum kuruluşlarının görüşünün alınacağını belirten Kayabaş, katılımcı bir belediyecilik anlayışı benimsediklerinin bir kez daha altını çizdi.

Muğla İnşaat Mühendisleri Odası Fethiye Temsilcisi Levent Çimen taleplerini içeren raporu Kayabaş’a teslim etti. Çimen yaptığı açıklamada, “Belediye ile en çok işi olan ve işbirliği içinde olması gereken bir meslek örgütlerinden birisiyiz. Hatta en başında gelen diyebiliriz. Fethiye’deki imar planı ve yapılaşma konusunda bir takım taleplerimiz var. Bununla ilgili bir dosya hazırladık. İlerleyen süreçte oda olarak belediyeye katkıda bulunmak isteriz. Görüş alışverişinde bulunmaya ve destek vermeye her zaman hazırız” dedi.

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş yaptığı açıklamada, “İnşaat mühendislerimizi ilgilendiren birkaç projemiz hakkında bilgi aktardık. Öncelikli projelerimizi belirttik. E-belediyecilik sistemiyle yapı ruhsatlarını 15 gün içerisinde kendilerine teslim edileceğinin sözünü verdik. İnşaat mühendislerine değer veriyoruz bu yüzden onlardan bir temsilci arkadaşımızı kazanabilecek bir yerden aday gösterdik. Bunların yanında imar planı revizyonu öncelikli projelerimizden olacaktır. Birlikte Fethiye’mizin doğasını tahrip etmeden modern bir şehir konumuna getirmek için mühendislerimize yani teknik ekibe ihtiyacımız var. Yapacağımız tüm projelerde tüm sektörlerin temsilcileri ile bir araya geleceğiz ve görüşlerini alacağız. Her zaman birlikte hareket edeceğiz. Sıcak karşılamalarından ve ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

About egegazetesi

Check Also

METE VE OTGÖZ, “STATLARI MODERNİZE EDİYORUZ”

AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın …