Pazartesi , Ağustos 15 2022
Anasayfa / Anasayfa / Zafer Bayramı Coşkusu

Zafer Bayramı Coşkusu

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıldönümü ülke genelinde olduğu gibi Fethiye’de de büyük bir coşkuyla kutlandı. Zafer Bayramı coşkusunun 99 yıllık gurur, Kaymakamlık Binası Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreni ile başlayıp, saygı duruşu, İstiklal Marşı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kutlama mesajlarının okunması, Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması ve Şiirlerin okunması ile son buldu. Çelenk sunma töreninin ardından Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat beraberinde Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül ve Per. Atğm. Adil Emin Kaya tebrikleri kabul etti.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın çelenk sunma töreninin ardından 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. Yıldönümü kutlama töreni saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. Yıldönümü kutlama mesajı okunup, Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Gülşen Gökçe Spor Lisesi Tarih Öğretmeni Hakan Duran’ın ardından Ak Denize doğru şiirini okuyan Belediye Fen Lisesi öğrencisi Eda Ertürk ve 30 Ağustos şiirini okuyan Ömer Özyer Anadolu Lisesi öğrencisi Ahmet Erşaşmaz ile çelenk töreni son buldu.

Çelenk sunma töreninin ardından Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat beraberinde Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül ve Per. Atğm. Adil Emin Kaya tebrikleri kabul etti. Tebrik törenine katılan protokol üyeleri ve vatandaşlar tebriklerini Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül’e ve Per. Atğm. Adil Emin Kaya’ya tebriklerini sundular.

About egegazetesi

Check Also

Süper Lüks Yat “THE RAGNAR”10 Milyon TL Bıraktı

Malta Bayraklı “THE RAGNAR” isimli 68 metre uzunluğundaki süper lüks yat Muğla’nın Fethiye ilçesinde su …