Çarşamba , Mayıs 18 2022
Anasayfa / Anasayfa / Yusuf Yiğit Başkan Unutulmadı

Yusuf Yiğit Başkan Unutulmadı

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, geçtiğimiz yıllarda vefat eden Seydikemer Belediye Meclis Üyesi ve Eşen eski Belediye Başkanı Yusuf Yiğit için düzenlenen yemekli mevlit programına katıldı.

Seydikemer’de 2020 yılında Covid19 virüsüne yenik düşerek hayatını kaybeden Seydikemer Belediye Meclis Üyesi ve Eşen eski belediye başkanı Yusuf Yiğit için yemekli mevlit düzenlendi. Eşen Mahallesi’nde düzenlenen mevlit yemeğine 23. Dönem Ak Parti Muğla Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Nil Hıdır, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk  ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Ramazan Kaynak ile Mustafa Karakuş, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yemekli mevlit programında Yusuf Yiğit’in oğlu Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit ile bir süre sohbet eden Başkan Otgöz, bir kez daha baş sağlığı dileyip sabırlar diledi.

About egegazetesi

Check Also

Engelliler mavi tura çıktı

10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması dolayısıyla Fethiye Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası işbirliğinde engelli vatandaşları …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.